King Shaolin vydávají nový videoklip

Na konci prosince přichází bratislavská kapela King Shaolin s videoklipem ke skladbě Dead Man’s Heart z jejich posledního EP. Ke spolupráci si přizvali českou zpěvačku Lenny a nejznámějšího slovenského country zpěváka Allana Mikušeka.

Allan Mikušek Allan Mikušek Zdroj: management kapely

Autorem hudby a textu je zpěvák Domi Stoff, který se postaral i o hudební produkci a kompletní realizace proběhla pod vlastní taktovkou King Shaolin Studios. Sám zpěvák k písni vysvětluje: „Tato skladba je čistou fantazií, která se nechala unášet experimentem. Je to song, který zní jinak než dosavadní tvorba King Shaolin." Poselství písně pak objasňuje takto: „V příběhu skladby zpívám o kovbojovi, ze kterého život udělala mizantropa. Je to sice smutný příbě, plný bolesti a otupěnosti, ale i tak mám toho kovboje rád. On se totiž adaptoval na svoje prostředí, v kterém chtěl pouze přežít."

 

 

Výběr hlavního aktéra videoklipu nemohl padnout na nikoho vhodnějšího než legendárního slovenského country zpěváka Allana Mikušeka, který k natáčení využil i vlastního koně jménem Tornádo. Natáčení s kluky z King Shaolin si chválí: „Je to parta velmi talentovaných muzikantů a hlavně lidí. Mám rád jejich muziku. Jsou plní života a na jevišti je vidět jejich pevné a vzájemné přátelství a stejná vlna myšlení a cítění."

Druhou známou osobností, kterou si kluci přizvali k natáčení, je populární česká zpěvačka Lenny. Její účasti si Domi Stoff velice váží: „Je pro nás velká čest, že nám ve skladbě Dead Man’s Heart hostovala i česká zpěvačka Lenny. Už při nahrávání skladby v Praze odhalila svoje rockové srdce a pokoru, pro kterou jsme si jí velmi oblíbili. Lenny si upřímně vážím a věřím, že se naše cesty ještě někdy setkají."

Napsal(a):

Zanechat komentář