07.09.2014 7:00

Lenny Kravitz představil klip k albu Strut

Už 23. září vyjde hudebnímu chameleonovi Lenny Kravitzovi nové v pořadí desáté album s názvem STRUT. Při té příležitosti vypustil oficiálně do světa první videoklip k písni The Chamber.

 

Album Strut se natáčelo na Bahamách pod křídly Roxie Records a Kobalt Label Services. Produkce se ujal Bob Clearmountain, který v minulosti spolupracoval s Davidem Bowiem, The Rolling Stones či Bruce Springsteenem. Deska bude obsahovat celkem 12 písní, přičemž na internet už pronikly písně The Chamber, Sex a Strut. Kravitz o novém albu řekl: „Tato nahrávka mě vrátila zpět k tomu, co na hudbě miluji. Vrátil sem se k pocitům, které jsem prožíval na střední škole. Deska je velice syrová, ale má duši."

Aktuální úvodní klip, který byl uveden 4. září, The Chamber, natočil známý režisér Anthony Mandler, který točil klipy pro Lanu del Rey, Rihannu či Eminema. Lokalitou pro klip byla zvolena Paříž a vystupuje zde samotný Lenny Kravitz a topmodelka Rianne Ten Haken. Klip má erotický nádech a je velice elektrizující. Výrazná je zde basová linka, která udává rytmus celé písni. V podobném stylu bude znít celá deska. Poslední album vydal Lenny Kravitz v roce 2011 pod názvem Black and White America.

Čtěte také: Lenny Kravitz představí novou desku v Praze

Na nové album bude navazovat stejnojmenné světové turné, které odstartuje 22. října 2014 v Moskvě. V termínech nechybí ani zastávka v pražské O2 Areně 13. listopadu . Lístky na pražský koncert jsou stále v prodeji v síti Ticketportal v cenovém rozpětí od 990 do 1490 Kč.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.