Make My Heart Explode představili nový klip Maybe Doporučený

Kapela Make My Heart Explode, jeden z objevů roku 2012, vydala klip k nové písni Maybe. Kapela v klipu v relativně krátkém čase převyprávěla příběh, který se vztahuje k textu a náladě songu. Maybe je píseň o zdánlivé pomíjivosti okamžiků, lásky i krásy. Na to, že si kapela produkovala klip sama, má poměrně vysokou estetickou úroveň.

MMHE Maybe - záběr z natáčení klipu MMHE Maybe - záběr z natáčení klipu musicweb.cz

 

Make My Heart Explode vydala po hitech She Got A Strange Magic a One More Day další skvělý song Maybe. Celá píseň působí tajemně a klip s koněm a vlkem toto tajemno ještě umocňuje. Kapela si videoklip, stejně jako dva předešlé, režírovala sama. "Je pro nás velice důležitá jak hudba, tak vizuální stránka, proto se snažíme tvořit obojí společně."

 

Kapelu, která vystoupila jako předskokan britských Hurts, tvoří dvojice Filip Gemroth & Vladimír Staněk. Spolu s nimi v klipu účinkuje i mladá modelka Eva Slabá z Czechoslovak Models a vlčák Attila. Stylovost celému klipu dodává Porsche Carrera 1974, v němž se projíždí malebnou krajinou Chrudimska.

 

Klip měl exluzivní premiéru na internetové stanici mixer.cz, nyní je již k dispozici také na YouTube.

 

O skupině

Chytlavé melodie, snové synth plochy a výrazná rytmika, tak by se dala charakterizovat hudba pražské kapely Make My Heart Explode. Stejnojmenná debutová deska je ovlivněná space-rockovou hudbou 70. a 80. let, stejně tak jako současnou popovou.

 

Napsal(a):

Zanechat komentář