Kytary.cz milují vaši muziku

Když se řekne kytary.cz, vybaví si většině hudebních nadšenců z Čech a Slovenska největší prodejní e-shop s hudebními nástroji. Málokdo ale ví, že kytary.cz také dlouhodobě podporují rozvoj domácí kultury. Mimo provozování hudebního bazaru a webového fóra podporují také hudební časopisy, rádia a festivaly. V následujícím článku vám přiblížíme nejzajímavější aktuálně probíhající projekty.

 Nový internetový hudební magazín

V březnu letošního roku spustily kytary.cz nový hudební magazín Frontman. Najdete v něm novinky ze světa hudby, zajímavé články a rozhovory a recenze tuzemských i zahraničních hudebních počinů. Pustit si můžete také zajímavá videa a díky rubrice workshopy vám neuteče žádný připravovaný hudební meeting či školení.

 

Vzdělávání formou videí
Na Youtube.com je pro vás připravena série kytarových recenzí, díky nimž si můžete prohlédnout a poslechnout svého favorita v akci ještě před samotnou koupí. Najdete tu i hudební školu – aktuální série videí s podtitulem „Bubeníkem za chvilku“ si klade za cíl přiblížit divákům základy této nelehké, ale krásné disciplíny.

 

 

Hudební soutěže
Kytary.cz pravidelně pořádají soutěže nejen pro zákazníky svého e-shopu, ale také pro všechny ostatní amatérské hudebníky. Chtějí tak podpořit trávení volného času smysluplně – jak jinak než hudbou. Aktuálně probíhající soutěž nese podtitul Kytary.cz Skutečná liga. Až do konce června se mohou přihlásit neprofesionální kapely alespoň o dvou členech. Soupeřit se bude formou živých vystoupení a ve hře je například natočení CD, videoklipu i finanční odměna.

 

Pořádání workshopů
Pro tento rok je naplánováno hned několik zajímavých workshopů se zvučnými jmény. 2. 7. vás naučí hrát na jazzový klavír samotný Ricardo Curto. O týden později 9. 7. vás potom Miloš „DODO“ Doležal a Honza „KIRK“ Běhunek zasvětí do tajů hry na kytaru v žánru rock a metal. Oba workshopy se uskuteční v Praze. Sledujte stránku workshop.kytary.cz nebo facebook kytary.cz a dozvíte se o pořádaných akcích jako první.

 

Na závěr nemůžeme opomenout, že se kytary.cz staly hrdým nositelem ceny „Nejoblíbenější prodejce hudebních nástrojů“. Neusnuly však na vavřínech a stále neúnavně pracují na rozšiřování nabídky těch nejkvalitnějších hudebních nástrojů na trhu. Ty od nich odebírají i kapely tak zvučných jmen jako je Nightwork, Kryštof nebo Visací zámek.

Napsal(a):

Zanechat komentář