Goodfellas vyráží za hranice

Goodfellas se v jubilejním pátém roce své existence vydávají na letní zahraniční misi. Tato rocková akustická kapela se v rámci svého letního programu chystá kromě domácích festivalů dobýt také Británii, Německo a Rakousko.

Goodfellas zahrají v Anglii, Německu i Rakousku Goodfellas zahrají v Anglii, Německu i Rakousku Fotoj: Tereza Havlinková

Velkou Británii čeká vůbec první vystoupení Goodfellas. Svou šňůru v Anglii kapela zahájí 20. července na Campbell Park Festivalu ve městě Milton Keynes a další den budou pokračovat v místním klubu Crawford Arms. Třetí koncert na britské půdě proběhne v The Water Rats Clubu v samotném srdci Anglie, Londýně. „Je nám jasné, že britské publikum nám nedá nic zadarmo. Spousta evropských kapel se tam vůbec nechytla. Je to ale ohromná výzva. Bude to pořádná škola," těší se Goodfellas.

Dobývání zahraničí bude pokračovat v srpnu v Německu, konkrétně v Lipsku a Riese a na podzim v rakouských městech Vídeň, Innsbruck a Graz, kde se vrátí do klubů, v nichž zažili úspěch už v minulém roce. Ani do Německa se nechystají jako velká neznámá, na tamějším trhu jim loni na podzim vyšla pod hlavičkou vydavatelství Paté Records debutová deska Robbery Blues.

 

 


Mezitím můžete na Goodfellas natrefit na spoustě českých festivalů a v závěru sezóny se na ně můžete těšit v Praze, kde odehrají výroční koncert. Letos to bude pět let od prvního koncertu kapely v rodných Karlových Varech. Jubilejní koncert Goodfellas se bude konat 28. října v pražském Paláci Akropolis. „Budeme rekapitulovat pět let existence, ale taky vyhlížet do budoucna. Zahrajeme průřez od nejstarších písniček z úplně prvního období, až po úplné novinky, které se možná objeví na budoucí desce," lákají Goodfellas.

Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Lizjom úterý, 28 červen 2022 03:49 napsal(a) Lizjom

    imitrex pills - buy imitrex 50mg for sale cheap imitrex 50mg

Zanechat komentář