J.A.R. v září zahrají dvakrát v Jazz Docku

J.A.R. odehrají v září dva koncerty v pražském klubu Jazz Dock. Na pódiu čerstvě znovuotevřeného klubu vystoupí 11. a 12. září.

J.A.R. v Jazz Docku v červnu 2012 J.A.R. v Jazz Docku v červnu 2012 Zdroj: Facebooková stránka kapely

J.A.R. neboli Jednotka Akademického Rapu nebo také Jaromír a Radomír je předním reprezentantem české funk-rockové scény. Kapela vznikla symbolicky 17. listopadu 1989 a základní sestavu tehdy tvořili Roman Holý, Oto Klempíř a Michael Viktořík. Za více než dvacet let působení se k uskupení přidalo několik dalších jazzmanů a hudebních producentů jako třeba zpěvák Dan Bárta nebo Robert Balzar.

Nejedná se však o kapelu v klasickém slova smyslu. J.A.R. se scházejí svátečně. Pravidelně na výročí vzniku kapely, 17. listopadu a za tradiční už by se daly označit snad i koncerty v Jazz Docku.

Přečtěte si také: Jazz Dock je opět v provozu

Naposledy v jazzovém přístavu kapela hrála před rokem a půl a letos se tam sejde ještě před oslavou 25 let od svého vzniku. A to hned dvakrát - ve středu a čtvrtek 11. a 12. září vždy od 22 hod. Těšit se můžete jak na hudbu z posledního alba Dlouhohrající děcka, tak i na skladby z dalších deseti alb skupiny.

 

 

V prodeji jsou lístky pouze na stání a to za 590 Kč. Pokud stojíte o slušnou dávku energie a příležitost vidět a poslechnout si J.A.R. zblízka v klubové atmosféře, neváhejte a vydejte se za nimi do Jazz Docku. 

 

 

 

 

 

 

 

Další informace

  • Název akce: J.A.R. po roce a půl v Jazz Docku
  • Datum: středa, 11 září 2013
  • Místo: Jazz DockPraha
  • Cena: 590,-
Napsal(a):

Zanechat komentář