Masters of Rock: jaké české kapely uvidíme?

Pro 13.ročník festivalu Masters of Rock je již vypsáno téměř čtyřicet kapel. Během čtyř dnů se na Ronnie James Dio Stage objeví světové metalové legendy, nesmí však chybět ani domácí kapely. Jaké to budou?
Na Masters of Rock 2015 se ukáží i Harlej Na Masters of Rock 2015 se ukáží i Harlej Zdroj: Harlej.cz
 
Ve dnech 9. -12. července 2015 se stane areál likérky Rudolfa Jelínka ve Vizovicích útočištěm pro více jak dvě desítky tisíc černooděných fanoušků metalových kapel. Těšit se mohou na mnoho band zahraničních i domácích, bez kterých by se festival neobešel.
 
Na vizovické podium se vrací jedna z nejznámějších českých metalových band Arakain. Tito thrash metalisté vydali poslední desku minulý rok v únoru a pojmenovali ji Adrenalinum. Poté absolvovali turné společně s Dymytry – zatímco účast těchto mladých hudebníků je zatím ve hvězdách, pro partu s Janem Toužimským za mikrofonem je jistá.
 
Je tomu již dvacet let, kdy se na českých pultech objevilo CD s názvem Aj mena ou bejby hel. Dvě desetiletí existence a vydání nové desky Na prodej budou na Masters slavit i rockeři Harlej. 
 
 
Úplně poprvé se na Ronnie James Dio stage předvede kapela Turbo. Poslední deska je na světě již tři roky, důvodem k oslavám ale může být patnáct let od započetí nové éry této rockové kapely.
 
Letošní ročník Masters se neobejde ani bez křtin. Nové album pojmenované Panoptikaria zde bude křtít crossoverová formace Dark Gamballe. Z nové desky kapela již zveřejnila píseň a to Fata kapitána Morgana.  
 
Arakain, Harlej, Turbo, Dark Gamballe – to jsou české bandy, které se ukáží na hlavním podiu Masters of Rock 2015!
Napsal(a):

Zanechat komentář