Na vlnách nového M Radia

V současné těžké konkurenční době slýcháme spíše o zániku rádií, máme pro vás však informace o jednom novém, které si svou pozici začalo budovat spuštěním 1. dubna 2014.

M Radio M Radio Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

Být poslem dobrých zpráv, v dnešní uspěchané době plné různých katastrof, válek, zločinů, nezaměstnanosti a zdražování - to si dává za cíl nově spuštěné M Radio. Je spousta i pozitivních událostí, které posluchačí chtějí slyšet a o kterých jiná média nemají zájem informovat. Do éteru vplouvá stanice, která nabízí vyvážený poměr české a zahraniční hudby od zlatých osmdesátých až po současnou. Doplňují ji autorské pořady a zprávy, které jsou objektivní a přesto umí potěšit. Posluchači ve věkovém rozmezí zhruba 25–55 let mohou stanici poslouchat online na www.abradio.cz a na serverech AB Radio a Play.cz. V jednání je i licence pro digitální rozhlasové vysílání DAB, či možnost naladit M Radio v chytrém telefonu.

 

Čtětě také : Blíží se Yanniho pražské vystoupení

 

Pro vznik nové stanice se rozhodla parta přátel, kteří již mají své vlastní zkušenosti z jiných rádií a rádi by na trh vnesli svou skladbu hudby a pořadů přinášející posluchačům pohodu a radost. K té přispívá i jeden z pořadů Vysíláme ve stoje, který moderují známé osobnosti oblíbeného televizního pořadu Na stojáka - Karel Hynek, Ester Kočičková, Daniel Čech, Mgr.Kuna, Dominik Heřman Lev a Lumír Tuček.  
Bližší informace najdete na webových stránkách M Radia.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Ulrich Ellison, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 8. 10. 2019

  Rockový Mozart, jak jej nazvali v upoutávce, Ulrich Ellison and Tribe Blues zahrál v olomouckém Bounty svůj napínavý a harmonický mix vláčného i výbušného rocku, jižanského blues, keltské a lidové hudby. Pódium mu však nestačilo, tak vešel mezi diváky a zahrál jim nejen "do ouška" ale také, sednuvší si ke stolu, k dobrému pivečku!

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

Další podobné články