středa, 23 duben 2014 07:00

United Islands of Prague vyhlásili rekordní sbírku

Napsal(a)
Logo festivalu Logo festivalu Zdroj: pořadatel

Letošní ročník United Islands se letos opět vrací na ostrovy a zároveň by měl mít nejkrásnější pražskou scénu pod širým nebem, na jejímž vzhledu se můžete podílet i vy.

Ačkoliv má festival United Islands of Prague vstupné zdarma, letošnímu ročníku můžete finančně přispět a spolupodílet se tak na postavení open air scény v nádherných prostorách Kinského zahrady v srdci Prahy. Tato lokalita je letos festivalovou novinkou a díky jejímu exkluzivnímu umístění by

pořadatelé rádi postavili i odpovíddající nejkrásnější podium. Kromě tradiční finanční podpory partnerů může každý přispět minimální částkou 100 Kč, za kterou dárce získá vstupenku na dvoudenní program právě v Kinského zahradě, kam se soustředí největší hvězdy festivalu. Ti kdo přispějí částkou

vyšší pak kromě vstupenky mohou očekávat zajímavé odměny.
Sbírka již probíhá a až do 25. května 2014 se do ní můžete zapojit na www.hithit.cz/unitedislands.cz Rekordní částka, kterou je potřeba nastřádat, má hodnotu 1,6 milionu korun.

 

Čtěte také : Na United Islands se opět představí řada hvězd 


Letošní ročník United Islands of Prague je již jedenáctý. Po loňských záplavách se opět vrací k vodě, do centra Prahy. Odstartuje jej 19. června tradiční Klubová noc, kdy kromě osvědčených pražských klubů můžeme zajít za muzikou i na Nákladové nádraží Žižkov.
Dvoudenní koncerty pod širým nebem 20. - 21.června rozezní 8 pódií v centru Prahy : Hlavní stage a Radio 1 stage v Kinského zahradě, Excelent Urban (Kampa), Check The Czech (Petřín), World Stage (Střelecký ostrov), Jazz Stage (Střelecký ostrov), Žofín a Újezd. Venku jsou koncerty omezeny do 22.hodiny ale ani pak večer nekončí. Fanoušci se přesunou do klubů Roxy, Lávka, Zephyr a mnoha dalších, kde bude představení dalších kapel pokračovat.

Z pestrého výčtu letošních potvrzených účastníků čteme jména : Ella Eyre (UK), Bajofondo (Arg.), Childhood (UK), Dena (Bul), Ritchie Ruftone (UK)Hugo Kant (F), Astrid North (DE), Heymoonshaker (UK), LFNT (IZR), Hazmat Modine (USA) a z tuzemské scény Voila!,  ILLE, Never Sol, Manon Meurt, Kieslowski, Katarzia, Houpací koně, Nylon Jail, Deaths, Sklenik, Ohm Square a spousta dalších.  

Sledujte rock na Facebooku:
 

  

Další články

 • Druhý den festivalu Metronome s praotci elektra Kraftwerk i nadějnými českými projekty Druhý den festivalu Metronome s praotci elektra Kraftwerk i nadějnými českými projekty

  Druhý den Metronome festivalu nejen potvrdil nadčasovost hudby takových ikon jako jsou Kraftwerk nebo Primal Scream, ale nabídl i soutěž mladých českých talentů Czeching.

 • Foto: Colours of Ostrava druhým pohledem, 21. 8. 2018 Foto: Colours of Ostrava druhým pohledem, 21. 8. 2018

  Závěrečný den festivalu Colours of Ostrava 2018 nabídl opět neuvěřitelné hudební zážitky. Na Fresh Stage se roztančila bubenice a zpěvačka Dobet Gnahoré. Posluchači elektroniky si přišli na své u polského dua Kamp! Podívejte se na fotoreport. Na hlavní hvězdy dne se poté podívejte zde

 • Foto: Festival Boskovice, 6. 7. 2018 Foto: Festival Boskovice, 6. 7. 2018

  Krásné počasí, pohoda, přátelská rodinná atmosféra a kulturní vyžití, ze kterého si každý vybere to své. Malebné městečko severně od Brna žilo posledních několik dní multižánrovým festivalem Boskovice 2018, které se letos konalo již po 26.

  Menší scény doplnila v pátek hlavní stage, která se nacházela v areálu letního kina. Uvězněni v klecích tam zahájili páteční večer Nylon Jail. Dále se představili Houpací Koně, nebo Prago Union. Kdo vydržel do pozdní noci, mohl se dočkat hlavní hvězdy festivalu. Hodinu po půlnoci vystoupili američtí Dälek. Kromě hudební produkce byly k vidění různé výstavy, divadla, besedy, workshopy pro děti i jejich rodiče, nebo promítání filmů a dokumentů v tamním kině.

 • Blíží se multižánrový festival Boskovice Blíží se multižánrový festival Boskovice

  Již tento čtvrtek začíná čtyřdenní multižánrový festival pro židovskou čtvrť – Boskovice 2018. Oficiální zahájení proběhne v pět hodin v zámeckém skleníku koncertem slovenské skupiny Preβburger Klezmer Band. Festival jako takový ale začne již mnohem dříve.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };