United Islands of Prague vyhlásili rekordní sbírku

Letošní ročník United Islands se letos opět vrací na ostrovy a zároveň by měl mít nejkrásnější pražskou scénu pod širým nebem, na jejímž vzhledu se můžete podílet i vy.

Logo festivalu Logo festivalu Zdroj: pořadatel

Ačkoliv má festival United Islands of Prague vstupné zdarma, letošnímu ročníku můžete finančně přispět a spolupodílet se tak na postavení open air scény v nádherných prostorách Kinského zahrady v srdci Prahy. Tato lokalita je letos festivalovou novinkou a díky jejímu exkluzivnímu umístění by

pořadatelé rádi postavili i odpovíddající nejkrásnější podium. Kromě tradiční finanční podpory partnerů může každý přispět minimální částkou 100 Kč, za kterou dárce získá vstupenku na dvoudenní program právě v Kinského zahradě, kam se soustředí největší hvězdy festivalu. Ti kdo přispějí částkou

vyšší pak kromě vstupenky mohou očekávat zajímavé odměny.
Sbírka již probíhá a až do 25. května 2014 se do ní můžete zapojit na www.hithit.cz/unitedislands.cz Rekordní částka, kterou je potřeba nastřádat, má hodnotu 1,6 milionu korun.

 

Čtěte také : Na United Islands se opět představí řada hvězd 


Letošní ročník United Islands of Prague je již jedenáctý. Po loňských záplavách se opět vrací k vodě, do centra Prahy. Odstartuje jej 19. června tradiční Klubová noc, kdy kromě osvědčených pražských klubů můžeme zajít za muzikou i na Nákladové nádraží Žižkov.
Dvoudenní koncerty pod širým nebem 20. - 21.června rozezní 8 pódií v centru Prahy : Hlavní stage a Radio 1 stage v Kinského zahradě, Excelent Urban (Kampa), Check The Czech (Petřín), World Stage (Střelecký ostrov), Jazz Stage (Střelecký ostrov), Žofín a Újezd. Venku jsou koncerty omezeny do 22.hodiny ale ani pak večer nekončí. Fanoušci se přesunou do klubů Roxy, Lávka, Zephyr a mnoha dalších, kde bude představení dalších kapel pokračovat.

Z pestrého výčtu letošních potvrzených účastníků čteme jména : Ella Eyre (UK), Bajofondo (Arg.), Childhood (UK), Dena (Bul), Ritchie Ruftone (UK)Hugo Kant (F), Astrid North (DE), Heymoonshaker (UK), LFNT (IZR), Hazmat Modine (USA) a z tuzemské scény Voila!,  ILLE, Never Sol, Manon Meurt, Kieslowski, Katarzia, Houpací koně, Nylon Jail, Deaths, Sklenik, Ohm Square a spousta dalších.  

Sledujte rock na Facebooku:
 

  

Napsal(a):

Zanechat komentář