středa, 15 červenec 2015 17:00

Nneka již tento čtvrtek spolu s The High Corporation

Napsal(a)
The High Corporation The High Corporation Zdroj: pořadatel koncertu

Koncert nigerijské soulové hvězdy jménem Nneka je již za dveřmi, jako předkapela se představí česko-slovenská formace The High Corporation.

 Pražský Lucerna Music Bar bude svědkem prvního koncertu mladé zpěvačky jménem Nneka u nás. Tato vycházející hvězda soulové muziky je hudebními kritiky přirovnávána k populární Lauryn Hill. Koncert se uskuteční již tento čtvrtek 6. srpna nyní již víme, kdo se představí jako předkapela.

Čtěte také: Praha poprvé spatří hvězdu jménem Nneka

Podium pro Nneku jak se říká ohřejí The High Corporation. Je to mladá kapela, která svou tvorbou balancuje na pomezí soulu, hip-hopu a junglu. Sestava hudebníků je mezinárodní (USA/CZ/SK) - zpěv a klávesy má na starosti Ashley S. Abrman, kytary se ujal  Michael Lužný, basou muziku tvrdí Lukáš Mutňanský a rytmus na bicí obstarává Petr Hanák. Skupina sama svůj vznik popisuje takto: „ Potkala se dcera pastora s vyznavačem lámaných beatů, přizvali si klasického kytaristu a ctitele spodních frekvencí, přičemž s údivem zjistili, že je pojí společné hudební představy, které se rozhodli přetavit v skutečnost. Usilovně pátrají po nových zvukových barvách, hudebních směrech a způsobech vyjádření. Jejich krédem je vývoj a jejich možnosti jsou v zásadě neomezené, propojí-li se s možnostmi těch, co na ně budou čekat v publiku.”Patříte-li mezi vyznavače soulové muziky, nadcházející koncert je jako stvořen i pro vás. Nneka je vycházející hvězdou a i vy ji můžete svou přítomností doprovodit při jejích prvních hudebních krůčcích v Praze.
Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketpro a GoOut za jednotnou cenu 69 korun, neváhejte - na místě pak budou o stovku dražší.


 

Další články

 • Michal Prokop chystá svůj tradiční Vánoční koncert Michal Prokop chystá svůj tradiční Vánoční koncert

  Posledních několik ročníků svých vánočních koncertů Michal Prokop situoval do pražského Fora Karlín, ne jinak tomu bude i letos. Zbývá ještě posledních pár vstupenek.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Foto: G.Love, Lucerna Music Bar, Praha, 20. 10. 2019 Foto: G.Love, Lucerna Music Bar, Praha, 20. 10. 2019

  Před lety o sobě tvrdil, že je druhý Elvis, o několik let později nabízel řešení všech problémů jako „brácha superhrdiny“ – tehdy ve spojení s vydáním alba Superhero Brother – málokomu by to prošlo, ale tady jde o pana Lásku - kytaristu a zpěváka Garretta Duttona, vystupujícího pod jménem G. Love a my vám přinášíme fotogalerii z jeho pražského koncertu.

 • Seasick Steve přiveze opět své dřevní blues Seasick Steve přiveze opět své dřevní blues

  Již dvakrát svým strhujícím koncertem okouzlil návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, dokonce i na hlavní scéně. V březnu 2019 se svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, představil poprvé sólově v Praze. A naprosto nadchnul. Proto se do Prahy opět vrátí.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };