Rock for People bude mít festivalovou jedenáctku

Již za pár dní se otevřou brány jednoho z našich nejstarších a nejznámějších festivalů Rock for People. Máme pro vás pár novinek, o kterých jsme dosud nepsali.

Logo Festivaly bez zábran Logo Festivaly bez zábran Zdroj: Staropramen

 

Ve čtvrtek 3. července vypukne již 20. ročník festivalu, který můžeme i slavnostně zapít exkluzivní festivalovou nefiltrovanou a nepasterizovanou jedenáctkou, kterou speciálně pro tuto akci navařil Staropramen, generální partner RfP. Proč zrovna ten vysvětluje manažer značky Staropramen Michal Šlechta: „Staropramen 11° byla v posledních dvou ročnících nejoblíběnější druh piva na festivalu. Proto jsme se rozhodli ji návštěvníkům nabídnout jinak - nefiltrovanou, nepasterizovanou. Je to náš dárek k letošnímu kulatému výročí jednoho z nejvýznamnějších festivalů u nás.“

Ta však na oslavu zdaleka nebude sama. Celkem pak bude pro návštěvníky připraveno 6 druhů piv, dva druhy beermixů, Sládkova limonáda a poprvé také čepovaný cider, premiérově pak Carling Cherry Cider, točený u Evropa 2/ Vestax stage. Další nealkoholické osvěžení najdete v tzv. Cool zóně, kde budou k dostání všechny druhy stále více oblíbených ovocných pivních mixů. Vychutnat si pivo budete moct ve Staropramen hospodě (čepované do skla), v prostorných zahrádkách pod slunečníky či v několika pivních stanech. Jejich kvalita bude i v těchto polních podmínkách přísně střežena samotným výrobcem.


Čtěte také : Steven Seagal zajamuje na Rock for People


Další velkou novinkou na Rock for People bude projekt „Festivaly bez zábran“, který je zaměřen na zvýšení komfortu pro handicepované návštěvníky. Staropramen pro ně postaví vyvýšenou platformu s nájezdovou rampou, v areálu položí přechodové pásy pro srovnání terénu a zlepšení dostupnosti všech prostor areálu, snížené bary a větší počet speciálních bezbariérových toalet.
Do projektu „Festivaly bez zábran“ se můžete na festivalu zapojit i vy, pokud do označených sběrných boxů odevzdáte plastové uzávěry z PET lahví nebo kovové zátky. Ty se budou vybírat v označeném stanu u 24 hodinové zóny i v hlavním stanovém městečku. Každé víčko pomáhá!
Festival proběhne v termínu 3.–6. července, vstupenky zakoupíte v běžných předprodejních sítích na celý festival, nebo jen na jednotlivé dny.

Napsal(a):

Zanechat komentář