Scott Ian se objevil ve Walking Dead

Pokud máte rádi zombíky a sledujete americký seriál The Walking Dead (u nás vysíláno pod názvem Živí mrtví), mohli jste si v aktuálním nedělním dílu všimnout mezi hordou nemrtvých i kytaristy skupiny Anthrax Scotta Iana. 

Sice není Scott Ian bůh ví jak velký, ale zato se může pochlubit účastí v seriálu Walking Dead Sice není Scott Ian bůh ví jak velký, ale zato se může pochlubit účastí v seriálu Walking Dead Zdroj: Scott-ian.com

Scott Ian se netají tím, že je velkým fanouškem krvavých hororů. V nedávném rozhovoru pro Nerdist.com uvedl jako své nejoblíbenější hororové filmy klasické osmdesátkové snímky jako Úsvit mrtvých (Dawn of the Dead), Scanners a oba dva díly Smrtelného zla (Evil Dead). Právě na webovém portálu Nerdist.com má Ian svůj vlasní pořad s názvem Scott Ian's Bloodworks, který je zaměřen na hororové gore efekty a animace.

Nedělní vystoupení v seriálu není pro Scotta prvním kontaktem s Živími mrtvími. Kytarista je dlouhodobým fanouškem seriálu a s jeho producentem Gregem Nicoteroem jej seznámil společný přítel Kirk Hammet (jo, Kalifornie je očividně malá země).

Do děje seriálu tak měl již šanci přispět, ale pouze v krátké webové epizodě v roce 2011. Aktuální epizoda je tedy první televizní účastí Scotta Iana. Ten si natáčení velice užil, a tak je možné, že to nebude naposledy, co se v televizním světě zombie objevil. O případné budoucí spolupráci či nějaké vlastní tvorbě se však zatím nediskutuje. 

Napsal(a):

Zanechat komentář