Slovenští From Our Hands vydávají novou desku

Na československé hudební scéně se opět dějí zajímavé věci. Slovenská mladá formace From Our Hands totiž vydává novou desku, kterou fanouškům představí na podzimním turné  v devíti slovenských a devíti českých městech.

From Our Hands From Our Hands Zdroj : pořadatel koncertu

 Kapela From Our Hands vznikla v roce 2007 v Bratislavě a po nahrávkách Buildings Fall (2009) a Sinners (2010) nyní vydává svoje třetí dílo nazvané Individuals.

Podle slov frontmana se kapela po vydání druhého alba chtěla soustředit na zdokonalování svého umu co se týče skládání hudby i produkce, aby se celková úroveň hudebního zážitku posunula o stupeň výš. Proto museli příznivci kapely na nové písně čekat čtyři dlouhé roky. Současný druhý singl v podobě vypalovačky Common  předpovídá slušné album. Méně elektroniky více poctivého kytarového soundu, tak frontman Matej Hoťka popisuje směr, kterým se nová deska ubírá. 


První singl MNYTLKS byl neméně úspěšný a skupina dokonce zabodovala v celosvětové hudební soutěži Planet Rox, kde v červenci vyhrála regionální finále. Za odměnu mohli vystoupit až za oceánem, a to na hudebním festivalu v Quebecu nazvaném Envol et Macadam.

Nyní se ale bratislavská kapela věnuje opět domácím fanouškům. Dne 3. října odstartovala v Trnavě slovenská část turné, čeští příznivci se pak dočkají 14.listopadu, kdy kapela zahraje v Ostravě. Další zastávky šňůry pak čítají mimo jiné například Liberec, Brno, Plzeň a samozřejmě Prahu. Tam From Our Hands zahrají 17. listopadu, místo koncertu bude ještě upřesněno. Ve vybraných městech budou skupinu doprovázet také členové spřátelené kapely Plus Mínus.

Čtěte také: The 1975 opět navštíví Prahu

V Čechách kluci vystupují snad ještě více než na Slovensku a také tu v Ostravě odehráli svůj úplně první koncert. To bylo v roce 2008 a od té doby jsou čím dál tím úspěšnější. Vystupují hojně a rádi, turné po „Československu“ je pro ně snad ještě více vzrušující než cesta do Kanady. Taková slova domácí fanoušci určitě rádi slyší. Kapela očividně nezapomíná, kdo jí dopomohl k mezinárodnímu úspěchu.

Pro veškeré novinky o From Our Hands sledujte jejich oficiální facebookovou stránku. Tato kapelka s fanoušky komunikuje přímo ukázkově, takže kromě informací o místech a termínech koncertů si můžete prohlédnout i fotky z turné a být stále v obraze.

From Our Hands jsou zkrátka zpět v plné síle a nový surovější zvuk jistě naláká do kotle plno věrných i nových nadšenců.

Zanechat komentář