Soulfly z technických důvodů ruší zastávku v Brně

Ze dvou plánovaných klubových vystoupení brazilské kapely Soulfly se uskuteční jen jeden koncert. Pořadatel bohužel musel oznámit, že se koncert plánovaný na 8. června na brněnské Flédě z technických důvodů ruší.

Soulfly Soulfly Zdroj: soulfly.com

O nastalé situaci informoval pořadatel Bořek Jiřík, který konstatoval: „Kvůli závažné poruše na tourbusu kapely a prodlení se zajištěním nového jsme nuceni zítřejší vystoupení Soulfly v Brně odvolat. Sobotní ostravský koncert zůstává v platnosti." Pořadatelé jsou si vědomi komplikací, které to přináší fanouškům se zakoupenými lístky, a proto připravili hned dvě řešení. Příznivci kapely se zakoupenými lístky na Flédu mohou tyto vstupenky použít k návštěvě koncertu Soulfly, který se koná v Ostravě v klubu Garage v sobotu 9. června, nebo si mohou nechat od 11. června vrátit vstupné v místě, kde byla vstupenka zakoupena.

 

 

V klipu k písni Rise Of The Fallen, která pochází z alba Omen, je zachycena atmosféra naplněného klubu, kterému vévodí Max Cavalera a jeho parta. Ostravské publikum se tedy jistě má na co těšit, a pokud se k nim přidají fanoušci, kteří měli v hledáčku původně brněnskou Flédu, jistě nebudou litovat. Dobrá zpráva pro všechny ostatní je, že existuje také třetí možnost, jak vidět Soulfly naživo. Touto variantou je nedělní vystoupení v rámci akce Metalfest Open Air 2012, které proběhne v neděli 10. června.

Napsal(a):

Zanechat komentář