09.08.2012 7:00

SUM 41: Jejich pražský koncert hlásí vyprodáno

SUM 41 po roce opět dorazí mezi české fanoušky. Již zítra je čeká vyprodaný Lucerna Music Bar, kde zahrají společně s nepříliš známou partou Templeton Pek.

Punkrockoví SUM 41 z Kanady začali hrát již roku 1996. Jejich první deska vyšlo o čtyři roky později a nazvali ji Half Hour of Power. Následující album (All Killer No Filler), které přineslo více hitů, jako například Fat Lip, In Too Deep, Does This Look Infected?, okořenili také dávkou melodického hardcore soundu.

Než se na pulty dostalo album Chuck, museli se potýkat s nepříjemnou změnou. Kapelu opustil kytarista Dave Baksh, jenž v ní hrál již od začátku. Nahradil jej Tom Thacker z GOB. Studiový počin Underclass Hero vyzdvihl zejména pomalejší skladbu With Me. Placka Screaming Bloody Murder stojí v diskografii skupiny jako dosud poslední počin SUM 41, jejímž producentem se stal sám Deryck Whibley.

 

 

Láska mezi kapelou SUM 41 a tuzemským publikem by se dala nazvat vzájemnou. Historicky první návštěva Prahy proběhla jakožto dvojkoncert ve dnech 7. a 8. září v prostorách Lucerna Music Baru, za doprovodu From Our Hands. Loni také zavítali na největší český festival Rock for People, kde sklidili ovace taktéž My Chemical Romance, Paramore nebo třeba Bullet for my Valentine.

Místo pro zítřejší vyprodaný koncert si vybrali SUM 41 sami. Na jejich přání opět zavítají do prostor pražského klubu Lucerna Music Bar. Jako předkapela zahrají Templeton Pek z anglického Birminghamu. Dveře klubu se otevírají o půl osmé večer.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.