Indie rock v podobě Blood Red Shoes rozrazí dveře Roxy Doporučený

Podzimní pražské večery zpříjemní posluchačům hned několik kapel. Mezi nimi stojí také britští Blood Red Shoes. Ti dorazí 24. listopadu do pražského klubu Roxy.

Blood Red Shoes Blood Red Shoes Zdroj: facebook.com

Parta Blood Red Shoes svou tvorbu započala v roce 2004. Doposud zde hrají pouze dva členové, z nichž Laura-Mary Carter hraje na elektrickou kytaru a Steven Ansell na bicí. Na zpěvu se podílí oba. Debutovou desku nazvali Box of Secrets a vyšla na jaře 2008. Postaralo se o to vydavatelství Mercury Records.

Další album, Fire Like This, vyšlo o dva roky později. Tentokrát se jejich labelem stal britský V2. Jejich píseň It's Getting Boring by the Sea se také objevila na soundtracku k filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. Na podzim se poté toto duo podívalo do České republiky. V Praze koncertovali po boku Crystal Castles.

Letos na jaře pustili mezi fanoušky placku In Time to Voices. Tu chtějí dostat mezi české fanoušky právě v sobotu 24. listopadu v pražském Roxy. Vstupenky zakoupíte již teď za částku 400 korun v obvyklých předprodejích. Na místě za 550 korun. Dveře klubu se otevřou v 19 hodin.

Další informace

  • Název akce: Blood Red Shoes
  • Datum: sobota, 24 listopad 2012
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: od 400 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář