22.08.2012 17:00

Pražský Kokpit se otřese v rytmu garážové muziky

Industriální prostor Kokpit Kafe na pražském Klárově přivítá v pátek 24. srpna Summer Psycho Garage Night, party, na které vystoupí kapely Kill The Dandies!, Maggie`s Marshmallows, Trailer Trash a Rumblemen. Máte rádi garage rock a punk? Pak byste v Kokpitu neměli chybět.

Týden před koncem horkého srpna se v pražském Kokpit Kafe sejdou čtyři místní kapely, aby vzdaly hold garážové muzice. Abyste se nemuseli mačkat v přeplněném a dusném klubu, zahrají kapely Kill The Dandies!, Maggie`s Marshmallows a Trailer Trash na střeše Kokpit Kafe, po desáté hodině večerní je pak již uvnitř Kokpitu doplní surf-rock`n`rolloví Rumblemen.

Přečtěte si také rozhovor s Maggie´s Marshmallows

V červnu kapely Maggie`s Marshmallows a Trailer Trash pokřtili v Café v lese svá debutová EP. Maggie`s Marshmallows se opět vrací do Prahy po úspěšných vystoupeních na festivalech Bažant Pohoda a Trutnov Open Air. Stoupa, Meg a Vojta slibují, že se máte na co těšit. Na unikátnosti koncertu přidá jistě i samotné Kokpit Kafe.

 

 

Kill The Dandies! měli fanoušci možnost slyšet na letošních Colours of Ostrava. Za tři roky působení za sebou kapela zanechala výraznou stopu na české hudební scéně. Mají za sebou už dvě alba, na kterých se podílel legendární Bert Neven, který je mimo jin známý svou spoluprácí s Killing Joke. Tuto trojici garážových kapel doplní po policejní desáté hodině, již uvnitř Kokpit Kafe, surf-rock`n`rolloví Rumblemen. Vstupné na akci je 100Kč.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.