Rock for People letos překvapí, představí legendu české scény Doporučený

Karel Gott na festivalu vystoupí ve čtvrtek 4. července 2013.  Své vystoupení chce přizpůsobit duchu tohoto osobitého festivalu, na kterém kromě něho zahrají hvězdy jako Thirty Second To Mars, Queen of the Stone Age a The Parov Stelar Band, kteří své kvality u nás už jednou předvedli v pražské Lucerně.

Karel Gott Karel Gott Zdroj: archiv interpreta

Umělec se na vystoupení těší, jak již uvedl v rozhovoru pro magazín MF Dnes „Mne nemusí nikdo k ničemu dlouho přemlouvat. Já si vyslechnu pár informací a řeknu ano, nebo ne... Ale je pravda, že pro mě to bude opravdu velká změna...“. Mistra doprovodí jeho Boom Band, kapela excelentních hudebníků, jejichž repertoár tvoří několik set skladeb.

Ale získat toto jméno na line-up není nápad až letošního roku, pořadatelé festivalu Rock for People s touto myšlenkou koketovali přes pět let. Sám zakladatel a dramaturg festivalu Petr Fořt situaci komentuje: „Už před několika lety jsme si řekli, že by bylo fajn zařazovat do programu interprety, kteří jsou generačně starší, ale žánrově i kvalitativně přijatelní pro návštěvníky festivalu. Jinými slovy ty, kteří nás po několik generací hudebně i lidsky vychovávají. Bylo nám velkou ctí přivítat Hanu Hegerovou, Pavla Bobka, Marii Rottrovou a další významné hudební osobnosti. A Karel Gott je bezesporu jednou z nich, ne-li tou největší.“

 

 

A tak se myšlenka stala skutečností a v prime-timu návštěvníci uvidí zpěváka naživo (pro mnohé možná poprvé), a to  4. července na kryté Staropramen stage, takže ani déšť tuto show nemůže narušit. Přijďte proto podpořit jednoho z nejdéle působících umělců u nás a ověřit si, jak galantně a vděčně umí vystupovat vůči svému publiku.

Další informace

Zanechat komentář