sobota, 21 duben 2012 14:25

Arakain & Lucie Bílá: Vyprodají i Kladno?

Napsal(a)
Arakain - Beatová síň slávy 2008 Arakain - Beatová síň slávy 2008 Eva Makovská/Musicweb.cz

Přední česká thrashová kapela Arakain v těchto dnech dojíždí turné s Lucií Bílou. Svou velkolepou šňůru, nazvanou Best of Tour, završí v sobotu 28. dubna v kladenském Domě kultury.

Šílenější tour než kdy předtím. Větší sály, větší propagace a Lucka za mikrofonem. Megavýročí 30 let aktivní činnosti kapely s tříhodinovými sety. Nic z toho nemohlo zůstat bez odezvy. Všechny koncerty poslední části turné jsou již od 29. března beznadějně vyprodány, tedy, vyjma kladenského. Zde je stále ještě možné posledních pár kousků zakoupit. Zájem je nicméně veliký, i přesto, že jde o víkend před čarodějnicemi.

Lucie Bílá zpívala s Arakainem v letech 1984 - 1986, to ovšem neznamená, že bychom měli očekávat pouze staré fláky. Ve tříhodinové show představí komplexní průřez tvorbou od Thrash the Trash po Homo Sapiens.

Kladno Lucii Bílou a Arakain přivítá 28. dubna v Domě kultury. Pro ty, kdo by kladenský koncert snad nestihli, je zde ale pozitivní zpráva: Není třeba zoufat, Arakain slíbili, že s Luckou odehrají v létě ještě jednu společnou show na Masters of Rock ve Vizovicích. 

Přehled

 • Název akce: ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ - Best Of Tour 2012
 • Datum: sobota, 28 duben 2012
 • Místo: Kladno Dům Kultury
 • Cena: 300,- Kč

Další články

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

 • Metallica předvedla v Praze majestátní show Metallica předvedla v Praze majestátní show

  Metallica už dnes netvoří žánry, ani nepřepisuje dějiny hudby. Její jméno je ale stále pojmem, který dokáže na koncert přilákat pestrou paletu návštěvníků všech věkových kategorií. Na letiště v pražských Letňanech jich dorazilo přes sedmdesát tisíc.

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 15. 8. 2019 Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 15. 8. 2019

  Festival Rock Heart dospěl už ke 4. ročníku a vy si ho zde můžete připomenout nebo se podívat,  co jste přišli.

 • Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina

  Pořadatelé festivalu Rock of Sadská našli zalíbení v německé industriální scéně a každý rok svým návštěvníkům představí aspoň jednoho reprezentanta tohoto stylu. Letošek nebude výjimkou, ale kostru dvoudenního programu pochopitelně tvoří hlavně čeští interpreti.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };