Axel Rudi Pell se vrací na dva koncerty do ČR

Německý kytarový mág Axel Rudi Pell je v našich končinách velmi vzácným hostem. O to lepší zprávou je, že se k nám na podzim vydá hned na dvě vystoupení, aby představil svou novou desku Lost XXIII. Během září se postupně představí ve Zlíně a v Praze.

Axel Rudi Pell nezpomaluje ani v požehnaném věku 62 let. Axel Rudi Pell nezpomaluje ani v požehnaném věku 62 let. Foto: Dominik Effenberg/musicweb.cz

Po dobu dlouhých čtyř dekád let je jméno Axel Rudi Pell zárukou té nejvyšší řemeslné kvality v oblasti rockové kytary. Album Lost XXIII je již jeho dvacátým studiovým. Obdivovatel Ritchieho Blackmora začínal v osmdesátých letech v kapele Steeler, aby se později osamostatnil a začal tvořit pod vlastním jménem. Ačkoliv se mu nikdy nepodařilo prorazit do světové extraligy a jeho skladby v rádiích rotují jenom sporadicky, pro své fanoušky zůstává neměnnou jistotou a jemu samotnému to tak vyhovuje. „Dávám přednost dlouhodobému úspěchu před jedním hitovým albem, ke kterému by se všichni pořád vraceli," prohlašuje.

Jako speciální host se představí německá hardrocková kapela Mad Max.

Koncerty proběhnou v těchto termínech:

10. 9. Zlín, Masters of Rock Café

14. 9. Praha, MeetFactory

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář