sobota, 07 květen 2016 07:00

Badysfest 2016

Napsal(a)
Pipes and Pints Pipes and Pints Zdroj: bandzone.cz

Na červen pořadatelská skupina Badys chystá již 4. ročník rockového festivalu do areálu TJ Sokol Nučice. Kromě nich se opět můžeme těšit na známé i zařínající kapely.

 Termín letošního Badysfetsu připadl na sobotu 18. června. Jako v uplynulých ročnících i pro tento je počet kapel z časových důvodů omezený na devět. I to je však pro jeden den dostatečný počet, zvláště pak, pokud jsou skupiny žánrově rozmanité. Těšit se můžete na Pipes and Pints, Hentai Corporation, Krausberry, Insania, De Bill Heads, Hand Grenade, Kratos a I.B.O.T.F.M.N. Pořadatelé zatím stále loví v našich rockových vodách, ale festivalové publikum rok od roku houstne a do budoucna možná nahodí udičku i v zahraničí. Role moderátora bude i letos svěřena Standovi Rubášovi z rádia Beat.

Čtěte také: Badysfest letos opět ovládne Nučice

Partě nadšenců z kapely Badys však zdaleka nejde jen o zisk. Hlavním cílem je připravit návštěvníkům příjemný rockem nabitý den v pohodové atmosféře a podpořit i dobrou věc. Každoročně část výtěžku věnují potřebným - vloni obdarovali dětskou onkologii FN Motol a předloni nadaci Člověk v tísni.


  


V Nučicích nedaleko Prahy jste v minulých ročnících již měli možnost vidět skupiny jako například Krucipüsk, Visací zámek, Dymytry, Blue Effect, Pumpu, Plexis, Vosí hnízdo, Psí kšíry, Špejbls Helprs, Abraxas a další. Pokud nechcete jet vlastním vozem (10 minut od metra Zličín) a dát si k dobré muzice i dobré pivko či něco ostřejšího, doprava tam není složitá, můžete využít MHD i vlak.
Pokud jsme vás patřičně navnadili, další a podrobnější informace k návštěvě Badysfestu najdete na www.badysfest.cz. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 240 Kč, na místě pak dáte o 60 korun víc.

Přehled

 • Název akce: Badysfest 2016
 • Datum: sobota, 18 červen 2016
 • Místo: Nučice
 • Cena: 240

Další články

 • Basirenfest představuje první kapely pro ročník 2020 Basirenfest představuje první kapely pro ročník 2020

  Všichni návštěvníci západočeského Basinfirefestu byli zvyklí, že v programu našli zajímavá zahraniční jména, nicméně i tuzemská scéna byla naplněna výběrem toho nejlepšího z rocku, metalu i punku. Nejinak tomu bude i při 16. festivalovém ročníku, který se ve Spáleném Poříčí bude konat 26.-28. 6. 2020 a jehož předprodej se spustí 11. 11. 2019.

 • Ghost zavítají do pražského O2 Universa Ghost zavítají do pražského O2 Universa

  Švédská rocková partička známá svou výstřední prezentací na pódiu i mimo něj přijede na konci tohoto roku do Prahy a pokusí se vyprodat tamější největší halu O2 Universum.

 • Hlavním lákadlem The Legends Rock Fest bude Zemětřesení Hlavním lákadlem The Legends Rock Fest bude Zemětřesení

  Festival The Legends Rock Fest se letos v Hořicích u Jičína bude konat už po osmé. Za dobu své existence si vybudoval reputaci jedné z nejosobitějších přehlídek české rockové a metalové elity. Možná i proto tentokrát mezi tradičními jmény najdeme Zemětřesení - legendární český all-star projekt, který se zde českému publiku nejspíš představí naposledy.

 • Tipy z druhé stage Masters of Rock Tipy z druhé stage Masters of Rock

  Návštěvníci festivalu Masters of Rock dobře vědí, že kromě hvězd vystupujících na Ronnie James Dio stagi mohou vidět i koncerty na podstatně menší druhé scéně, letos nesoucí jméno FWcare Stage. Jména vystupujících nemusí být tak věhlasná, o to pestřejší však bývá žánrová nabídka. Přinášíme vám několik tipů z letošního programu.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };