Brněnský Majáles nabídne Kluse i Chinaski

Již na necelý měsíc odstartuje série festivalů pod hlavičkou studentské akce Majáles. Na plejádu známých interpretů se diváci mohou těšit hńed v několika českých městech. Po hlavním městě zavítá první jarní open air také do Hradce Králové a Brna, kde vedle dalších účinkujících nabídne vystoupení Tomáše Kluse, Mandrage nebo slovenskou skupinu Iné Kafe. 

Do Brna v rámci majálesových oslav dorazí také Tomáš Klus Do Brna v rámci majálesových oslav dorazí také Tomáš Klus Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Program brněnského Majálesu budou opět tvořit dva pomyslné bloky. Širší program oslav nabídne například tradiční stavění Májky, Brněnské politologické sympózium, které se koná 9. dubna na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, nebo Mezigenerační piknik. Diváci a návštěvníci se mohou těšit také na turnaj v populární hře laser game či další sportovní aktivitu - futsallový turnaj konající se pod záštitou fastfoodové sítě KFC. 

Frontman skupiny Jelen Jindra Polák, Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Hlavní den oslav se uskuteční 7. května a účastníkům nabídne kromě obsáhlého hudebního programu rovněž klasické aktivity v podobě majálesového průvodu či volby krále a miss studentských oslav. Ty, kteří pak do Brna zavítají čistě jen za zpěváky a skupinami, čeká od brzkého odpoledne do pozdního večera více než dvacítka interpretů napříč českým i slovenským poprockovým nebem. 

Během odpoledne se tak na Brněnském výstavišti objeví z českých interpretů skupina Wohnout, Vypsaná Fixa, PSH, Skyline, UDG, Sto Zvířat, Pipes and Pints či členové mladé pražské partičky, která si říká Jelen a která nyní společně s kapelou Nebe obráží lokální pódia. Ze zpěváků a zpěvaček čeká Brno show mnohkrát oceněného Tomáše Kluse nebo rapera Marpa. Ze slovenských účinkujících se dále můžeme těšit na nejednou znovuzrozené Iné Kafe. 

Lístky na majálesové oslavy jsou nyní k dispozici v klasických předprodejích za cenu pohybující se kolem 380 korun. Za tuto částka vstupenky seženete do 27. dubna. Pokud se chystáte dorazit na Majáles ve větším počtu, dle facebookových stránek pořadatelů je možné získat množstevní slevu. Neváhejte proto s nákupem, lístků rychle ubývá. 

Další informace

Zanechat komentář