Bubeník Pink Floyd Nick Mason vystoupí v Praze Doporučený

Po téměř třech letech se do Prahy vrací zakládající člen a bubeník Pink Floyd Nick Mason. Uskupení pod vedením Nicka Masona nese název Nick Mason's Saucerful of Secrets a v repertoáru má především ranné psychedelické skladby Pink Floyd z přelomu šedesátých a sedmdesátých let.

 

Nick Mason při minulém pražském koncertu 25.7.2019 Nick Mason při minulém pražském koncertu 25.7.2019 Foto: Dominik Effenberg/musicweb.cz

 

 

Původní termín měl být již v roce 2020, ale díky pandemické situaci ve světě a hromadnému rušení všech akcí se nakonec i tento koncert přesunul až na tento rok. Kytaru a zpěv obstarává britský hudebník Gary Kemp, další kytaru spoluzakladatel této formace Lee Harris, basu dlouholetý spolupracovník Pink Floyd Guy Pratt a za klávesami stojí Dom Beken.

 

 

Nick Mason letos oslavil své 78 narozeniny a jak to vypadá, odchod do důchodu zatím rozhodně neplánuje. Koncert se bude konat 12. června 2022 v pražském Forum Karlín a fanoušci se mohou těšit na pravou nefalšovanou psychedelii, které je přenese zpátky v čase do dob dávno minulých. V setlistu tohoto turné nechybí skladby jako například One of These Days, A Saucerful of Secrets, Astronomy Domine či podmanivá skladba Echoes.

 

Vstupenky je možné zakoupit v síti Goout a Ticketmaster.

Další informace

  • Název akce: Nick Mason's Saucerful of Secrets
  • Datum: neděle, 12 červen 2022
  • Místo: Forum KarlínPraha
Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Nuswrx neděle, 26 červen 2022 12:28 napsal(a) Nuswrx

    imitrex 25mg price - sumatriptan order sumatriptan 50mg price

Zanechat komentář