16.05.2016 9:00

Bullet for My Valentine podle zpěváka dosáhli všech cílů

Bullet for My Valentine jsou v bodě, ve kterém chtěli být, jak říká zpěvák Matt Tuck Bullet for My Valentine jsou v bodě, ve kterém chtěli být, jak říká zpěvák Matt Tuck Zdroj: Archiv skupiny Bullet for My Valentine

Magazín A Music Blog, Yea? nedávno vydal rozhovor s kytaristou a vokalistou Bullet For My Valentine Mattem Tuckem. Skupina podle něj dosáhla všech cílů, které si stanovila. Co dalšího v rozhovoru prozradil?

Matthew Tuck se narodil lednu roku 1980 a ve svých osmnácti letech založil s dalšími třemi spoluhráči skupinu Jeff Killed John. Když pak v roce 2003 partu opustil basák Nick Crandle, zbylí členové se přejmenovali na Bullet for My Valentine.Kromě působení v této skupině je Tuck součástí superskupiny s názvem AxeWound, k níž se přidal v roce 2012 a kde kromě něj účinkují další původem z jiných skupin.

Na otázku, jestli existují nějaké další cíle, kterých chce skupina dosáhnout, v nedávném rozhovoru Tuck odpověděl: "Upřímně řečeno, když jsme začínali s Bullet for My Valentine, našim hlavním cílem bylo jednoho dne vyrazit na turné. To už se nám povedlo."

"Pak jsme měli další sny, které jsme ale nikdy nepovažovali za nedosažitelné," vysvětluje dále Tuck. "Chtěli jsme cestovat s jinými kapelami, vydat alba ...To všechno se povedlo. Máme spoustu plaket za různé úspěchy a děláme, především díky fanouškům, věci, které nás činí spokojenými." 

"Jsme dnes zkrátka v bodě, ve kterém jsme chtěli být, ve kterém jsme spokojení a který nám nadále umožňuje dělat věci, které nás činí spokojenými," dodává Tuck na konci. Připomeňme, že skupina v minulém roce vydala páté studiové album Venom, které však nebylo příliš dobře hodnoceno. Jak se však zdá, skupinu a vůbec jejího zpěváka toto hodnocení nijak nevyvedlo z míry. 

Jak to Bullet for My Valentine v současné době hraje a zda je kritika posledního alba oprávněná, to budete moci posoudit již brzy. Skupina totiž patří k potvrzeným headlinerům letošního ročníku Rock for People. Ten se uskuteční opět ve Festivalparku v Hradci Králové. Lístky jsou přitom stále k dispozici za cenu od 1650 korun. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.