Chystá se již 4. RockStarNight

V Kunovicích se sejdou výrazné osobnosti rockové scény, které výrazně ovlivnily naši rockovou historii. Bude to již čtvrté pokračování úspěšné akce. Být při tom máte šanci v pátek 22. listopadu 2013.

Supergroup Supergroup VICHR Production

Návštěvníky akce čeká zajímavá směsice hudebníků. Především to bude Supergroup - česká superskupina, jejíž složení ovlivnili posluchači rádia Beat a čtenáři časopisu Rock & Pop. Co jméno, to legenda - najdeme zde Michala Pavlíčka (Pražský Výběr, Stromboli), Romana Dragouna (Futurum, Stromboli, T4 a hlavně Progres 2), Vladimíra "Gumu" Kulhánka (Stromboli, Etc..., Krausberry), Jana Hrubého (Etc..., Framus 5), Miloše Meiera (Dymytry, B.S.P., Eleison) a Kamila Střihavku (Kamil Střihavka & Leaders, BSP, Motorband, řada rockových muzikálů a oper). Kromě skladeb z repertoáru skupin jednotlivých členů zahrají i písně světových kapel, jako třeba Nazareth, AC/DC, Led Zeppelin, to vše ve vlastních úpravách.

Prohlédněte si fotogalerii: Československá Superskupina, 5. 6. 2013

Dále se objeví hudebník, který prošel skupinami Bohemia a Blue Effect - Lešek Semelka se svou skupinou SLS. Na Rockstar Night zahraje i Blue Effect s Radimem Hladíkem "elektrickou" verzi koncertu. A v neposlední řadě vystoupí pěvecká hvězda šedesátých let Karel Kahovec, který pokračuje v koncertování s původní skupinou George & Beatovens. Zavzpomínají i na Petra Nováka, dlouholetého člena G & B.

Vstupenky můžete sehnat v obvyklých předprodejích a v sítích Ticketportal a Ticketstream. V části sálu bude stolová úprava a je zde také možnost rezervace stolu přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .Více informací na www.vichr.cz.

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář