Clara Clara nabídne discopunk Brnu a Bečvárům

Trojice z Francie Clara Clara a slezská parta Stevie Brufen zahrají v Brně a Praze. První akce se uskuteční již dnes, tedy ve čtvrtek 7. března v klubu Boro. O den později se obě kapely přesunou do hospody u Laudona v Bečvárech, kam byla akce přesunuta z Prahy. Tam ještě sestavu doplní Raketoplán.

Clara Clara Clara Clara Zdroj: facebook.com

Projekt Clara Clara spatřil světlo světa v roce 2004 v malém francouzském městečku Dijon. Je tvořen Charlesem a François Virotovými, které doplňuje Amélie Lambert. Konkrétně François Virot, který pochází z Lyonu, je již delší dobu nepřehlédnutelnou postavou alternativní scény ve Francii. Často vystupuje sám nebo hraje na kytaru v kapele Reveille, kterou jsme měli možnost vidět v roce 2010 v Praze. V případě Clara Clara pak usedá za bicí. François při hře na bubny vlastně stojí, takže příjemná změna. Díky kytaře jeho bratra Charlese a klávesám Amélie tato trojice nabídne zábavnou směs tanečního noise a popových melodií. Pro někoho jednoduše francouzský discopunk s anglickými texty.

 

 

Dalšími, kdo přispěje hudebním vystoupením, bude slezská formace Stevie Brufen z labelu MamaMrdaMaso a jejich electronic body music. A konečně taky Raketoplán, který se tedy zúčastní pouze akce v Bečvárech v pátek 8. března. O této partě se toho moc nedozvíte. Tak alespoň info z oficiálního zdroje pořadatele Silver Rocket: „Těžko říct, v jakým přesně hrajou obsazení, údajně to zvládaj od klasickýho tria až po hipízáckejch šest lidí na pódiu, ale zní to jako obrovskej hlukovej orchestr." Pokud jde tedy o hudbu v kombinaci s pódiovou prezentací, máme se v případě Raketoplánu na co těšit.

Další informace

  • Název akce: Clara Clara, Stevie Brufen, Raketoplán
  • Datum: pátek, 08 březen 2013
  • Místo: Hospoda U LaudonaBečváry
  • Cena: 150 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář