Converge a další tři kapely rozcupují Futurum

V rámci turné k poslední řadové desce k nám 14. prosince zavítá rozjetý vlak Converge. Aby toho nebylo málo, tak je podpoří tři spřízněné party, které se účastní evropské části turné. Hudební podporu tak v pražském Futuru zajistí Touché Amoré, A Storm of Light a The Secret.

Converge Converge Zdroj: facebook.com, Matt Miller

 

V letošním roce Converge vydali vynikající album All We Love We Leave Behind, která je v pořadí již osmou řadovou deskou a právě kvůli podpoře této placky dojedou do Prahy. Někteří fanoušci je mohou mít stále v živé paměti, protože se tuzemskému publiku naposledy ukázali v srpnu na Brutal Assaultu 2012. Jak ale všichni víme, festivalová atmosféra a klub, to jsou dva naprosto rozdílné světy. Converge v obou případech jedou naplno (bez debaty), ale těsný kontakt a chaotická hardcore energie uvolněná na malém uzavřeném prostoru, jako je právě Futurum, slibuje nejeden loket do žeber.

 

 

Velkou porci tvrdé zábavy slibují také kolegové z kapely Touché Amoré, kteří přispějí svým post hardcorem a perfektně tak doplní headlinera. Zajímavou volbou jsou také A Storm Of Light, kteří během večera odlehčí a zajistí jistou stylovou rozmanitost, protože nabídnou sludgeový až doom metalový, ale především hutný zvuk. Trojici supportujících kapel uzavírají metalcoreoví The Secret. Klub otevře už v šest večer a start koncertů bude o půl hodiny později. Konec? Až si v pitu všichni posbírají rozházené končetiny.

Další informace

  • Název akce: Converge: All We Love We Leave Behind European Tour
  • Datum: pátek, 14 prosinec 2012
  • Místo: Futurum Music BarPraha
  • Cena: od 420 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář