čtvrtek, 06 prosinec 2012 17:00

Flattus v Roxy: Koncert, křest a sexy host

Napsal(a)
Flattus Flattus Zdroj: archiv kapely

Free Mondays v Roxy o sobě dává opět vědět. Tentokráte se sálem ponese pražský crossover a rock v podání kapely Flattus. Koncert se odehraje 10. prosince a skupina na něm pokřtí svůj nový lechtivý klip ke skladbě Hoříš.

Hoříš je singl nového EP. Flattus ho natočili pod dohledem René Rypala, uznávaného muže hudebního světa. Tento producent, skladatel a kytarista spolupracoval například také se Support Lesbiens či s Eleison.

Klip ke skladbě vznikal v zajetí erotického náboje, a tak se jeho diváci nevyhnou intimním scénám, ve kterých kapele sekundovala Eva Burešová, finalistka soutěže ČeskoSlovensko má talent. Eva nepřijala jen hereckou roli, ale její hlas je rovněž ke slyšení v refrénu Hoříš. „S Flattus se mi vždy cokoli natáčí s velkou radostí! Banda přátel, výborná energie a profesionální přístup. Myslím, že málokomu se poštěstí začít víkend pracovně s tak úžasnou náladou,“ prohlašuje Eva.

 

 

Vítězové YouTubeFestu 2011 neskrývají, že scény nového klipu jsou skutečně odvážné. Nezbývá jen doufat, že klip nestihne stejný osud jako počin Holka mojí holky kapely Cocotte Minute. „Chtěli jsme využít toho, že je Evička nejen skvělá zpěvačka a naše dobrá kamarádka, ale že je zároveň a především neuvěřitelně sexy. Diváci si rozhodně přijdou na své! Jen nevíme, jestli se klip kvůli některým scénám nebude muset vysílat až po desáté hodině,“ směje se zpěvák kapely Flattus Jirka Hašek. Kromě Evy v klipu hostují ještě další hudebníci. Perkusisty zastupuje Tokhi, klávesové mágy potom Jirka Vidasov.

Flattus společně s uhrančivou Evou Burešovou budou moci jejich příznivci vidět naživo již 10. prosince. Celá sestava se objeví v pražském klubu Roxy. A protože se bude jednat o pondělí, vstup je zdarma.

Přehled

 • Název akce: Flattus & Eva Burešová - Free Mondays
 • Datum: pondělí, 10 prosinec 2012
 • Místo: Roxy Praha
 • Cena: zdarma

Další články

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen

  Šestadvacátý ročník festivalu Rock for People postupně odhaluje silný line-up. Poté, co bylo oznámeno nové datum konání 18.-21. června 2020 a koncert amerických punk rockerů Green Day, přichází s další várkou hvězd současné hudební scény. Připravte se na The 1975, Neck Deep, Motionless in White, De Staat, Dream State a Horkýže Slíže.

 • Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

  Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejlepších světových tribute skupin Queenie tak po 1200 odehraných koncertech po celém světě uvede na domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů legendární britské rockové kapely.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };