Flattus v Roxy: Koncert, křest a sexy host

Free Mondays v Roxy o sobě dává opět vědět. Tentokráte se sálem ponese pražský crossover a rock v podání kapely Flattus. Koncert se odehraje 10. prosince a skupina na něm pokřtí svůj nový lechtivý klip ke skladbě Hoříš.

Flattus Flattus Zdroj: archiv kapely

Hoříš je singl nového EP. Flattus ho natočili pod dohledem René Rypala, uznávaného muže hudebního světa. Tento producent, skladatel a kytarista spolupracoval například také se Support Lesbiens či s Eleison.

Klip ke skladbě vznikal v zajetí erotického náboje, a tak se jeho diváci nevyhnou intimním scénám, ve kterých kapele sekundovala Eva Burešová, finalistka soutěže ČeskoSlovensko má talent. Eva nepřijala jen hereckou roli, ale její hlas je rovněž ke slyšení v refrénu Hoříš. „S Flattus se mi vždy cokoli natáčí s velkou radostí! Banda přátel, výborná energie a profesionální přístup. Myslím, že málokomu se poštěstí začít víkend pracovně s tak úžasnou náladou,“ prohlašuje Eva.

 

 

Vítězové YouTubeFestu 2011 neskrývají, že scény nového klipu jsou skutečně odvážné. Nezbývá jen doufat, že klip nestihne stejný osud jako počin Holka mojí holky kapely Cocotte Minute. „Chtěli jsme využít toho, že je Evička nejen skvělá zpěvačka a naše dobrá kamarádka, ale že je zároveň a především neuvěřitelně sexy. Diváci si rozhodně přijdou na své! Jen nevíme, jestli se klip kvůli některým scénám nebude muset vysílat až po desáté hodině,“ směje se zpěvák kapely Flattus Jirka Hašek. Kromě Evy v klipu hostují ještě další hudebníci. Perkusisty zastupuje Tokhi, klávesové mágy potom Jirka Vidasov.

Flattus společně s uhrančivou Evou Burešovou budou moci jejich příznivci vidět naživo již 10. prosince. Celá sestava se objeví v pražském klubu Roxy. A protože se bude jednat o pondělí, vstup je zdarma.

Další informace

  • Název akce: Flattus & Eva Burešová - Free Mondays
  • Datum: pondělí, 10 prosinec 2012
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář