David Guetta se předvede v Praze v novém kabátě

Po pěti letech Prahu opět roztančí beaty francouzského DJ Davida Guetty. Předvede zde své nejnovější album Listen, avšak tentokrát svou show rozbalí v pražské O2 Areně.

David Guetta David Guetta Zdroj: www.grooveon.com.au

Už v pubertě mixoval své první desky a dnes je majitel spousty významných hudebních ocenění, včetně jedné ceny Grammy. V sedmnácti letech se stal DJem klubu Broad v Paříži a v pozdějších letech jeho popularita jen a jen rostla, čímž se dostal do širokého povědomí francouzské klubové scény.V dnešní době je jedním z nejúspěšnějších DJů světa. Spolupracoval s největšími jmény pop music jako LMFAO, Black Eyed Peas, Akon nebo Lady Gaga.

 

 

Od vydání jeho prvního alba Just a Little More Love uběhlo již víc než deset let a od té doby produkuje a remixuje tento mnoha cenami oceněný DJ jeden hit za druhým, přičemž dominuje předním příčkám všech světových hitparád. Avšak opravdové úspěchy přineslo až jeho třetí studiové album s názvem Pop Life. O dva roky později začal spolupracovat s dalšími populárními umělci taneční hudby, kdy vytvořil spoustu rádiových hitů jako Memories nebo When Love Takes Over s Kelly Rowland. Podobných úspěchů se dočkala i deska Nothing but the Beat z roku 2011, na kterém se podílela i dnes velmi populární australská zpěvačka Sia nebo kontroverzní rapperka Nicki Minaj.

Čtěte také: KATY PERRY OSLNILA VYPRODANOU O2 ARÉNU

Od roku 2010, kdy nás navštívil David Guetta naposledy, uběhlo pět let a mezitím stihl vydat dvě nová alba. V pořadí šestá studiová deska s názvem Listen je podle slov samotného DJe jeho nejosobitějším albem, ve kterém zkouší spoustu nových nápadů i experimentů a vybočuje ze zajetého stylu a říká, že do práce na měm vložil kus svého srdce. Z nahrávky Listen pochází i nejnovější singl What I Did For Love s Emeli Sandé.

Předprodej vstupenek do pražské O2 Areny na koncert Davida Guetty byl zahájen ve čtvrtek 26. února na stránkách ticketportal.cz od 1290 korun.

Další informace

  • Název akce: David Guetta
  • Datum: pátek, 05 červen 2015
  • Místo: Praha
  • Cena: od 1290 Kč
Napsal(a):

Nejnovější od Roman Sukdolák

Zanechat komentář