pátek, 21 listopad 2014 07:00

Def Leppard vyvolají hysterii v Ostravě a Praze

Napsal(a)
Def Leppard Def Leppard Zdroj: www.livenation.cz

Po šesti letech se do České republiky vrací ikona britského rocku skupina Def Leppard. Své legendární hity představí českým fanouškům hned dvakrát, 22. května v Ostravě a 23. května v Praze.

 

Legenda britského rocku z 80. a 90. let minulého století vyjíždí příští rok na turné k nově připravované desce, která by měla vyjít v květnu 2015. Kapela Def Leppard, která vznikla v roce 1977 v anglickém Shetfieldu, dnes vystupuje ve složení Joe Elliott - zpěv, Rick Savage - basa, Rick Allen - bicí, Phil Collen - kytara a Vivian Campbell - kytara. Def Leppard se představili v České republice již dvakrát, před dvanácti lety v rámci sólového koncertu v Praze a v roce 2008 na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Na svém kontě má kapela 11 studiových alb, mezi něž patří dnes již legendární alba Pyromania nebo Hysteria. Mezi hity, které se zapsaly do historie populární hudby, jmenujme skladby jako Hysteria, Let´s get rocked, Animal nebo Love Bites. Celosvětově Def Leppard prodali okolo 100 milionů alb a patří mezi nejslavnější britské, ale i celosvětové kapely.

 

 

Vstupenky na koncert v ostravské ČEZ Areně 22. května a 23. května v pražské O2 Areně se začaly prodávat 19. listopadu 2014  v síti Ticketportal. Lístky na ostravský koncert se budou prodávat v cenách od 900 do 1390 Kč a na pražský koncert je bude možno zakoupit od 990 do 1490 Kč.

 

Přehled

Další články

 • Půl století Aerosmith oslaví i v Praze Půl století Aerosmith oslaví i v Praze

  Aerosmith patří mezi nejzásadnější pojmy rockové historie. Na kontě mají tuny hitů, 150 milionů prodaných alb, ale i potíže se zakázanými substancemi, které je nejednou málem zahubily. Ze všech patálií se ale nakonec dokázali vyškrábat a tak to už dotáhli až na konec páté desetiletky. A v rámci oslav tohoto úctyhodného jubilea se po deseti letech vrátí i do pražské O2 areny.

 • Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici

  Američtí Korn se po třech letech vrátí do České republiky. 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně představí své poslední album The Nothing. Jako předkapela vystoupí francouzská deathmetalová skupina Gojira.

 • Foto: Beth Hart, Forum Karlín, Praha, 6. 12. 2019 Foto: Beth Hart, Forum Karlín, Praha, 6. 12. 2019

  Úžasná Beth Hart byla opět v Praze! Její podmanivý a nezaměnitelný sametový hlas dostal do sedmého nebe všechny návštěvníky vyprodaného sálu Fora Karlín. Tak koukněte se na fotky z jejího koncertu a pusťte si k tomu její písně!

 • Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy

  Protože se návrat ztracených synů Michaela Kiskeho a Kaie Hansena do sestavy Heloween setkal s ohromujícím zájmem a následující turné Pumpkins United (se dvěma zastávkami v České republice) dokázalo po celém světě nalákat stadiony nadšených fanoušků, bylo zjevné, že nemůže následovat nic jiného než další studiovka. Kapela práce na ní potvrdila, ale žádné bližší informace neposkytovala. Až dosud.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };