Doro Pesch představí svěží moderní zvuk nové desky i v Praze

Nekorunovaná rocková královna z Německa Doro Pesch v rámci podzimního evropského turné zavítá i do Čech. Díky agentuře Pragokoncert ji můžeme vidět a slyšet 4. prosince v Retro Music Hall v Praze.

Doro Pesch Doro Pesch Zdroj: oficiální web zpěvačky

Na koncertní šňůru se Doro Pesch rozjela, aby představila novou desku s názvem Nuclear Blast, která je završením tříleté tvrdé práce. Producent desky garantuje tvrdý, svěží a moderní zvuk, kterého docílili finálním mixem ve Skandinávii. Se svou doprovodnou kapelou nám tedy kromě starých známých pecek zahrají i novinkové skladby. Pódium pro rockovou divu předehřeje výborná tuzemská kapela Seven.

 

 

Doro Pesch, vlastním jménem Dorothee Pesch (narozena 3. června 1964), je zpěvačka z původně německé heavymetalové kapely Warlock a jedna z mála zpěvaček heavymetalové scény od roku 1980, ve které dominovali především muži. Warlock prodělal řadu personálních změn, Doro Pesch byla jediným zbylým původním členem kapely. Po výměně nahrávací společnosti Doro pod vlastním jménem vydává své páté album, protože původní nahrávací firma vlastní ochrannou známku na název Warlock. Od roku 1989 se tak Doro vydala na svou sólovou dráhu a střídavě žije v New Yorku a rodném Düsseldorfu.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář