15.04.2024 19:21

Duff McKagan přiveze do Brna sólové album Doporučeno

Duff McKagan v roce 2018. Duff McKagan v roce 2018. Zdroj: Wikipedia

Basák Guns N' Roses, ale i sólový umělec Duff McKagan se chystá rozbouřit Brno v rámci evropského turné na podporu svého třetího studiového alba Lighthouse. Koncert se uskuteční 11. října 2024 v Sono Centru a slibuje nabitou show plnou rockové energie a hitů.

I když to z původní party s Axlem v Guns N’ Roses vydržel nejdéle, i Duff McKagan se v srpnu 1997 ze sestavy pakoval. Jelikož ho alkohol (doslova) málem zabil, vystřízlivěl, založil rodinu a věnoval se různým vedlejším projektům. Vydal tři sólovky (Believe In Me ještě jako člen GNR v roce 1993), ale byl i členem různých uskupení - nejznámější Neurotic Outsiders, Loaded (s nimiž v Praze v roce 2009 předskakoval Mötley Crüe) a hlavně Velvet Revolver, kde se znovu spojil s partťáky z GNR Slashem a Mattem Sorumem. Kromě toho také píše sloupky do Seattle Weekly a má firmu zabývající se finančním poradenstvím. I když se před osmi lety do GNR vrátil, v sólové dráze pokračuje.

McKagan, známý pro svůj osobitý styl hry na basu a neutuchající energii na pódiu, potěší fanoušky jak starými hity Guns N' Roses, tak i skladbami z loňského alba Lighthouse, které sklízí nadšené recenze. Během koncertu se můžete těšit na strhující rockovou show plnou emocí a syrové energie, která nenechá nikoho chladným. Zažijte legendu živě a nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět jednoho z nejikoničtějších basáků světa na pódiu.

Vstupenky na brněnský koncert Duffa McKagana jdou do prodeje 18. dubna zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.