Elpida tour 2012 proti diskriminaci seniorů na Flédě

Kapela Please The Trees, hudebníci Jaromír 99, Dušan Neuwerth,VJ Clad a sbor Elpida se sejdou 25. ledna na Flédě, aby podpořili kampaň proti diskriminaci seniorů.

Pleas The Trees Pleas The Trees Zdroj: oficiální stránky kapely

Please The Trees

Netradiční koncertní sestava zahraje 25. ledna od půl osmé večer v rámci Elpida Tour na Flédě. Večer zahájí textař, výtvarník, člen skupin Priessnitz a Umakart Jaromír 99. Zazní písně ze starších alb, ale i z nově připravované desky. Nebudou chybět ani Půlnoční a Stínohry, které můžete znát z filmu Alois Nebel, jehož komiksovou předlohu Jaromír 99 ilustroval. Na kytaru ho doprovodí Dušan Neuwerth z Tata Bojs.

Pod vedením sbormistryně a studentky operního zpěvu Zuzany Seibertové dále vystoupí pěvecký sbor seniorů Elpida. V repertoáru má především lidové písně ve swingové úpravě. Premiérové vystoupení s Please The Trees a Pavlem Bobkem v kostele sv. Šimona a Judy v Praze v únoru 2011 slavilo velký úspěch.

Dalším hostem tedy bude táborská kapela Please The Trees s frontmanem Václavem Havelkou. Please The Trees se inspirují v tradici zámořského písničkářství, ovšem s patřičným kytarovým drivem. Kromě skladeb z prvních dvou řadových desek představí i některé z třetí desky, která vznikala vloni v říjnu během jejich amerického turné u slavného kalifornského producenta Jonathana Burnsida, který spolupracoval s takovými legendami, jako jsou Faith No More či Nirvana.


Elpida tour 2012 je turné proti diskriminaci seniorů, na kterém společně zahraje několik generací.

 

Elpida tour 2012

Od 16. ledna je také vyhlášena speciální akce, ve které je možné zakoupit dvě vstupenky za cenu jedné, tj. při zakoupení jednoho lístku za 160 Kč obdržíte druhý zdarma.Souhrn:

Elpida tour na Flédě
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 25. 1. 2012
Vstupné: 160 Kč
Vystoupí: Please The Trees, Jaromír 99, Dušan Neuwerth, VJ Clad, Elpida

Napsal(a):

Zanechat komentář