pondělí, 05 srpen 2019 14:30

Festival LétoFest míří do Brna

Napsal(a)
Tomáš Klus Tomáš Klus Foto: Kateřina Kovalčíková/musicweb.cz

LétoFest to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou bohatý hudební i doprovodný program.

LétoFest se stává pomalu tradicí a ročník 2019 bude zase o něco nabitější. Opět dvoudenní festivaly na vám již známých, místech.
Areál festivalů pro vás otevřene v pátek odpoledne a vystřídají se zde hvězdy československého nebe.
A na koho se letos můžete těšit? Na Xindla X, Vypsanou fixu, Iné kafe, Mňágu a žďorp, Tomáše Kluse, Mig 21, IMT Smile, Pražský výběr, Wanastowi vjecy, Marka Ztraceného, Divokýho Billa, Mandrage, Markétu Poulíčkovou, UDG, Imodium, Dogu, Mech nebo kapelu Monkey Business.

 

 

 

To vše bude po oba dny doplněno i o bohatý doprovodný program.
Chcete se s rodinou pobavit, ale už vám došly nápady? Hledáte něco, kde se vaše ratolesti vyřádí a i vy si z výletu něco odnesete? Pak navštivte naše Indiánské tábořiště, kde najdete spoustu zábavy na jednom místě! Čeká tu na vás šest soutěžních stanovišť se spoustou úkolů, jako například lov bizonů, pocitová stezka, slalom na koních a mnoho dalších… Všechny splněné úkoly se budou zapisovat do „průkazu indiána“, který si všichni zúčastnění odnesou domů na památku a můžete si být jistí, že hrát si nebudou jen děti. Co by to bylo za Indiánské tábořiště, kdyby chybělo honosné teepee a vysoký barevný totem, naštěstí u nás v žádném případě chybět nebude. Domů určitě nesmíte odejít bez památeční fotky, na kterou vám zapůjčíme indiánskou čelenku. Po soutěžích si můžete u nás zakoupit dětské čelenky, náramky s peříčky, lapače snů a spoustu dalších originálních výrobků… Pokud by to dětem stále nestačilo, bude součástí tábořiště i zábavné malování na obličej. Věříme, že si to užijete a těšíme se na vaši návštěvu!
Vstup zdarma nabízíme dětem z místních dětských domovů.LétoFest podporuje talenty!

Znáte ve vašem kraji kapelu, která se snaží prosadit vlastní tvorbou? Teď může dostat jedinečnou příležitost zahrát si na velkém festivalu před tisícovým publikem a odstartovat tak hvězdnou dráhu.

LétoFest Brno – Výstaviště. Vstup bránou číslo 7!
Vstup je bránou č. 7. Parkování je možné u brány 9 (s omezenou kapacitou)

Města, ve kterých Létofest proběhne: 12-13.7 Pardubice, 19-20.7 České Budějovice, 2-3.8 Olomouc, 9-10.8 Ostrava, 16-17.8 Brno, 23-24.8 Plzeň, 30-31.8 Karlovi Vary, 6-7.9 Liberec.

Přehled

 • Název akce: Léto fest
 • Datum: pátek, 16 srpen 2019
 • Místo: Brno BVV
 • Cena: od 490kč

Další články

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019 Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019

  Pokračování brněnského Léto festu. Tentokrát kapely Vypsaná fiXa, UDG, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Wanastowi vjecy a Divokej Bill.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 16. 8. 2019 Foto: Léto fest, BVV, Brno, 16. 8. 2019

  Na fotogalerii z brněnské zastávky festivalu Léto fest se můžete podívat zde. Vystoupily kapely Mnága a žďorp, Mig 21, Mandrage nebo Monkey Business.

 • Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina

  Pořadatelé festivalu Rock of Sadská našli zalíbení v německé industriální scéně a každý rok svým návštěvníkům představí aspoň jednoho reprezentanta tohoto stylu. Letošek nebude výjimkou, ale kostru dvoudenního programu pochopitelně tvoří hlavně čeští interpreti.

 • V Praze se velkolepě vzpomínalo na Vláďu Šafránka V Praze se velkolepě vzpomínalo na Vláďu Šafránka

  13. června by se fenomenální frontman Harleje a Walda Gangu Vláďa Šafránek dožil 47 let. A právě toto datum si vybrali jeho kamarádi a spoluhráči pro společný koncert, na němž si jeho život a tvorbu připomněli vskutku ve velkém stylu. Akce se odehrála ve Žlutých lázních na břehu Vltavy.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };