Festival NATRUC otevře své hudební brány již popatnácté

Areál Kmochova ostrova v Kolíně se 25. srpna promění v dějiště jubilejního, patnáctého ročníku dnes již kultovního festivalu NATRUC, který láká fanoušky nejen na spoustu zvučných jmen, ale stejně tak i na nové tváře hudební scény.

NATRUC bude hostit také kapelu Sunshine NATRUC bude hostit také kapelu Sunshine Zdroj: archiv kapely

Jako tradičně se návštěvníci Festivalu NATRUC mohou těšit na dvě stage. K nim však letos přibude také třetí, která bude stát ve festivalovém šapitó. Hlavní pódium bude jako obvykle umístěno v amfiteátru, kde vystoupí hvězdy, jako je například David Koller. Fanoušci se rovněž mohou těšit na kapely Mandrage, Wohnout, Blue Effect, Luno, Sunshine, Tleskač nebo Medvěd 009.

Druhé pódium bude hostit poněkud ostřeji znějící kapely. O pořádný rachot se postarají evropská punkrocková hvězda Pipes and Pints, Krucipüsk nebo slovenští Konflikt. Těšit se můžeme i na Hentai Corporation, Doctora PP, The Paranoid nebo české vycházející hvězdy A Banquet.

 

 

Třetí scénu umístěnou do velkého šapitó budou mít pod taktovkou regionální kapely. Publikum zahřeje speciální bubenický set Miloše Meiera, jednoho z nejlepších českých bubeníků. V průběhu festivalu dojde i na zajímavé propojení Nobody listen feat. Ondra Štorek (Rybičky 48). Večer bude šapitó patřit DJ's. Předvedou se například členové kapely Sunshine Kay a Tuzex se svým projektem Bounce Bounce. O závěr celého festivalu se postará DJ Friky, ketrý se společně s DJ Fluxem probojaval na šesté místo v mistrovství světa v DJingu DMC WORLD v londýnské O2 Indigo areně.

Vstupenky na festival NATRUC, který zahalí kolínský Kmochův ostrov 25. srpna do pestrého hávu melodií, je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketstream a v lokálních předprodejích v ceně od 300 korun. Zvýhodněný předprodej končí 31. července.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář