České hrady míří na Kunětickou horu

Blíží se konec července, což je pro všechny Východočechy již tradičně signálem vyrazit na „Kuňku“, která se ve dnech 27. a 28. července stane třetí zastávkou putovního festivalu České hrady.

České hrady - Kunětická hora České hrady - Kunětická hora Zdroj: ceskehrady.cz

Při pohledu na letošní line-up Českých hradů některé fanoušky zklame a jiné potěší vynechání několika stálic tohoto festivalu. Na akci tentokrát nevystoupí skupina Kryštof (u které stále probíhá koncertní pauza), Vypsaná fiXa, ani Divokej Bill. Co však festival nabídne místo nich?

Pátek 27. července je koncipován jako karnevalový zahajovací večírek a vystoupí na něm skupiny Mother’s Angels, UDG a Chinaski. Proběhne také vyhlášení nejlepší karnevalové masky a tombola. Sobotní program otevře již v půl dvanácté hard-rocková skupina Dilated. Poté se mohou návštěvníci těšit například na Davida Kollera, Monkey Business nebo Visací zámek. Hradní akustiku vyzkoušejí i Horkýže Slíže, Mandrage, Polemic či Tomáš Klus. Jako již tradičně se mohou návštěvníci festivalu v příhodnou chvíli vydat také na bezplatnou prohlídku hradu.

 

 

Ve večerním programu se představí MIG 21, dorazí i Nightwork se svojí teplákovou show. O rozSKÁkání areálu se jistě zaslouží skupina Sto zvířat. Východočeskou zastávku Českých hradů uzavřou kapely No Name a W.A.F.

Vstupenky na festival České Hrady na Kunětické hoře lze získat v předprodejní síti Ticketstrem. Páteční lístek v ceně 250 korun (na místě 300 korun), sobotní za 400 korun (na místě 450 korun). Pro největší nadšence festivalové hradní atmosféry jsou připraveny k zakoupení také zvýhodněné permanentky.

Další informace

  • Název akce: České hrady - Kunětická hora
  • Datum: pátek, 27 červenec 2012
  • Místo: Kunětická hora
  • Cena: 250 Kč/400 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář