Grape Festival za dveřmi

Léto plné festivalů je v plném proudu a za chvíli se dočkáme populárního slovenského festivalu Grape, který se uskuteční 14. a 15. srpna na letišti v Piešťanech. Šestý ročník „fesťáku“ nám přinese bohatý program a určitě i spoustu zábavy.

Grape festival Grape festival Zdroj: ahudba.sk

 Hvězdami pátečního večera bude indie-rocková kapela The Foals z Británie. Skupina na konci léta vydává už svoji čtvrtou desku What Went Down. Na Slovensku vystoupí úplně poprvé, takže nadšení fanoušků bude určitě veliké. Ze stejné země se nám ukážou The Maccabees, kteří taktéž budou brzy vydávat své čtvrté album. Momentálně kluci bodují se svým singlem Marks To Prove It. Trochu britské taneční muziky nám doveze dvojice Sigma, která určitě neopomene svůj největší hit Nobody To Love nebo Changing. Z Belgie přijedou Selah Sue, Triggerfinger, Balthazar, Brns a další. Mezi českými a slovenskými zástupci v pátek přivítáme Tata Bojs, Lenku Dusilovou, Boyband, The Drain a Paulieho Garanda.

 

 

V sobotu na nás bude čekat švédský písničkář José González, který nám doveze písničky ze své únorové desky, ale také něco staršího. Na O2 stage se rozezní jeho skvělý hlas i zajímavá hra na kytaru. Dánská zpěvačka , která se umí pěkně odvázat a udělat si ze sebe legraci, bude pěkným zpestřením večera, které si nikdo rozhodně nesmí nechat ujít. Tato charismatická slečna, kromě svých úspěšných písní, má za sebou spolupráci například s Diplem, Iggy Azaleou, Majorem Lazerem a dalšími. Dále se představí Netsky, který přidá svou trochu drum and bass a taktéž liquid funku. Na festivalu se v rámci projektu Netsky Live představí s kapelou. Dále můžete shlédnout vystoupení Gramatik, Hyena, Intergalactic Lovers, Rebeka a mnoho dalších. Z Česka a Slovenska dále zazáří Luno Unplugged, Monikino Kino, Wild Tides, Purist a mnoho dalších kapel.

Čtěte také: Colours of Ostrava - Den poslední  

Kompletní přehled všech vystupujících a časového rozvržení celého programu najdete na www.grapefestival.sk. Vstupenky zakoupíte již nyní v předprodejní síti Ticketportal.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář