Ryan Keen ve větším!

Před půl rokem na koncertě Eda Sheerana jsme všichni mohli poznat začínající kytarovou hvězdu Ryana Keena. Ten se rozhodl na svém vlastním turné opět zavítat do Prahy a pro velký zájem se jeho koncert přesouvá do větších prostor.

Ryan Keen Ryan Keen Zdroj: mruss-tickets.de

Historie se opakuje, koncert Eda Sheerana se taktéž přesídlil do větších prostor. Už tehdy Ryan oslovil vyprodanou Tipsport Arénu. Není divu, že zájem fanoušků, které si stihl vytvořit během jednoho koncertu, je vysoký a tudíž se koncert přesouvá z menšího klubu Chapeau Rouge do prostornějšího Rock Café, kde 19. října oslní současné a snad i nové obdivovatele.

Sympatický muzikant kombinuje ve své tvorbě prvky folku, blues a akustiky. Ovlivnilo ho mnoho významných umělců a spousta žánrů, od bluesové legendy BB Kinga po kytarového krále Erica Claptona. Jeho největším vzorem je John Lennon a velmi rád si poslechne první alba skupiny Coldplay. Velkým zlomem pro zpěváka byl rok 2011, kdy mu výhra soutěže, umožnila se představit na South by South West v americkém Texasu. Následně podepsal smlouvu a našel si managment. Další rok Ryan vydal EP s názvem Focus, které mu otevřelo cestu především k festivalům. Ryan například vystoupil na populárním iTunes festivalu, kde se představil jako jediný zpěvák bez smlouvy s velkým vydavatelstvím. Dále následovalo EP Back To The Ocean, první samostatné turné a dokonce vystoupení v Royal Albert Hall před Leonou Lewis.

 První debutové plnohodnotné album vydal před dvěma lety. Album nese název Room For Light a některé písně z desky jsme již mohli slyšet na únorovém koncertu. Na svém říjnovém koncertě nám Ryan představí také některé nové písně z jeho chystaného druhého alba. Kromě svého talentu, se můžete taktéž těšit na jeho přirozený šarm a milé vystupování.

Čtěte také Ed Sheeran nadchnul vyprodanou Tipsport Arénu

Ryan se rovněž rád věnuje svým fanouškům před koncertem, ale i po něm. Rád si s nimi popovídá a ochotně se vyfotí, tak nezmeškejte svoji šanci a přijďte se podívat 19. října do Rock Café. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, a pokud vstupenku ještě nemáte, můžete ji zakoupit v sítích Ticketpro nebo Goout za 190 korun. Vstupenky na místě budou za cenu 250 korun. Více informací najdete na www.charmmusic.cz.

Další informace

  • Název akce: Ryan Keen
  • Datum: pondělí, 19 říjen 2015
  • Místo: Rock CaféPraha
  • Cena: 190 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář