01.06.2024 17:29

Henych 666 zahraje na Barče celé album Institut klinické smrti Doporučeno

Henych 666. Henych 666. Zdroj: archiv kapely

Připravte se na ďábelskou jízdu plnou nezadržitelné energie. Kapela Henych 666, vedená ikonou českého metalu Vlastou Henychem, dorazí 18. října 2024 na kultovní Barču v Praze. A nebude to jen tak ledajaký koncert.

Vlasta Henych se po odchodu z Törr v roce 2010 vrátil ke své pradávné značce 666, ale naživo ho s tímto projektem můžete vidět pouze sporadicky. O to větší je to ovšem pokaždé událost. Pokud patříte k nostalgikům a rádi vzpomínáte na časy, kdy byl Törr s Vlastou v čele nedostižnou jedničkou mezi tuzemskými black metalovými bandami, neměli byste si výlet na Barču v žádném případě nechat ujít.

Během večera zazní pochopitelně to nejlepší z repertoáru Henych 666, který není nijak zvlášť obsáhlý. Poprvé v historii ovšem také zazní kompletně Institut klinické smrti, jedno z nejzásadnějších alb v historii Törr. Tato nesmrtelná fošna se tak po 33 letech dočká zaslouženého živého provedení.

Druhá řadovka Törru vyšla v roce 1991 a v sestavě tehdy kromě Henycha s basou byli kytarista a zpěvák Daniel ‘Šakal’ Švarc, druhý kytarista Pavel ‘Monroe’ Kohout a bubeník Martin ‘Melmus’ Melmuka. Nikdo z nich už dnes s Vlastou nehraje. V Henych 666 najdeme po jeho boku kytaristy Yana Havlína a Aleše Hampla, za bicí usedl matador scény Petr ‘Herr’ Miler

Před Henych 666 rozehřejí publikum neméně úderné kapely ČAD a Bohemyst. Atmosféra nabitá energií a nostalgií je zaručena.

Nepropásněte jedinečnou šanci zažít legendu českého metalu naživo.

Lístky za příznivou cenu 400 Kč jsou k zakoupení na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na místě jejich cena stoupne na pekelných 666 Kč.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.