High Five a River Jordan vyráží na turné, na kterém bude legrace

Koncem loňského roku vydaly kapely High Five a River Jordan svá nová alba. Po lednovém křtu v pražském Lucerna Music Baru nyní obě kapely společně vyráží na koncertní šňůru, aby desky představily i svým mimopražským fanouškům. MusicWeb bude u toho!

High Five High Five Foto: Jiří Vörös

Pražští River Jordan vydali 30. listopadu roku 2011 své druhé album Call The Summer, High Five o den později představili svůj debut, EP Dear Anna. Tato časová souslednost není úplně náhodná, obě kapely vydaly svá alba záměrně ve stejnou dobu, aby je 19. ledna společně pokřtily v Lucerna Music Baru. Ale tím jejich spolupráce neskončila, v březnu a dubnu odehrají společně sérii koncertů po českých městech. Tato koncertní šňůra nese název Bude Le Grace MusicWeb Tour 2012.

„Doufáme, že si naše turné užijí nejen fanoušci, ale samozřejmě i my sami, pojedeme jednou velkou dodávkou, takže to bude velká zábava. I proto se tour jmenuje Bude Le Grace. S naší dodávkou plnou LeGrace přivezeme hudební zábavu do všech zastávek naší tour,“ objasňuje název turné Michal Škrabák, frontman River Jordan.

High Five a River Jordan už v rámci turné odehráli koncert v třebíčském klubu Béčko, hlavní část koncertní šňůry odstartuje 3. března v táborském Orionu, kde kapely doplní uskupení Quite Quiet.

V rámci Bude Le Grace MusicWeb Tour 2012 se High Five a River Jordan kromě zmiňovaného Tábora představí v Plzni, Sokolově nebo Liberci. Oproti původním plánům se High Five a River Jordan nepodívají do Budějovic.

Podívejte se: Dvojitý křest High Five a River Jordan v Lucerna Music Baru

„Klub Marty´s, kde jsme měli hrát, byl bohužel zrušen,“ vysvětluje vynechání budějovické štace Honza Richter, zpěvák a kytarista High Five. „O to víc se ale těšíme na zbylé koncerty a na naše mimopražské fanoušky,“ dodává Honza.

High Five a River Jordan odehrají v březnu a dubnu celkem osm koncertů. Kapely vám ve spolupráci s naším serverem MusicWebcz nabídnou možnost nahlédnout do zákulisí jednotlivých koncertů, a to v podobě videodeníku. Určitě to Bude Le Grace!

 

Bude Le Grace MusicWeb Tour 2012:


3. března – Tábor, Orion + Quite Quiet

9. března – Sokolov, kino Alfa + Friday

13. března – Plzeň, Anděl Café + Friday

17. března – Strakonice, Music Bar Křemelka + No Good OK, Jaywalker

30. března – Liberec, Casta Club

31. března – Ústí nad Labem, Circus

13. dubna – Hradec Králové, U Cikána + K2

Napsal(a):

Zanechat komentář