22.03.2013 13:00

Hurts se vrátí na podzim do Prahy Doporučeno

Již brzy se dočkáme koncertu britského dua Hurts, které se stalo v rámci světové hudební scény opravdovým pojmem. Jestli jste nestihli včas zakoupit vstupenky do vyprodaného Lucerna Music Baru, nemusíte vůbec smutnit. Hurts se vrátí.

Další návštěvy Hurts se dočkáme již v letošním roce. A protentokrát ve větších prostorách pražské Incheba arény. Zapište si do kalendářů podzimní datum 8. listopadu a v pátek 22. března spěchejte do poboček Eventim, Ticketpro a Ticketportal.

Druhé album Hurts s názvem Exile vyšlo 11. března a ihned začalo trhat veškeré rekordy. Nejen v České republice, ale i Německu, Polsku nebo Švýcarsku sahají po platině, což vedlo k vyprodaným koncertům v rámci celé Evropy. Proto se rozhodli Theo a Adam udělat svým fanouškům radost a připravit i podzimní část turné. Po dvou koncertech na domácí půdě budou spěchat ukázat i zbytku evropského kontinentu, proč se stali celosvětově úspěšnými. Vedle České republiky navštíví Polsko, Německo, Litvu nebo Belgii.

Čtěte také: Na vlně elektropopu s Hurts v Praze

Nejen jejich výborné album, ale i koncerty sklízejí mohutné ovace a oslovují davy návštěvníků. Koncert bude opět pořádat agentura D Smack U a cena lístků začíná na 720 korunách. Hurts přijedou splnit hudební sny a oslovit nejen ušní bubínky, ale i naplnit srdce naprostou euforií.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.