08.04.2013 13:00

Indoor Festival Apokalypsa je zpět. Brno se dočká na podzim

Sasha Carassi v rámci techno festivalu Apokalypsa, se konečně objeví v Brně. Sasha Carassi v rámci techno festivalu Apokalypsa, se konečně objeví v Brně. minimalistica.org

Už v listopadu roku 2013 proběhne v brněnském pavilonu P nejvýznamnější halová párty Apokalypsa od roku 1999. Žádný fanoušek techna, tech-housu nebo minimalu by si tuto párty neměl nechat ujít.

 

Tato párty bude představovat spojení tří netradičních mejdanů plných techna - a to jak v jeho čisté podobě, tak i v jeho klubových odnožích. 22. listopad obohatí fanoušky o spousty nových zážitků, a vše je pojmuto úplně novou a exkluzivní formou, která tomuto festivalu dodá ještě větší grády.

Na hlavním pódiu se představí ty nejvýraznější osobnosti tohoto hudebního stylu a objeví se tu zde i několik českých premiér  a projektů, které zadávají aktuální podobu techno soundu. Na stagi se objeví hvězdy jako je Sasha Carassi – nová krev neapolské scény, která je podporována labely jako je např. Drumcode, a od které je očekávána opravdu parádní show. Mezi další jména patří A. Paul, nejlepší portugalský techno DJ, Eric Sneo, umělec komponující živé nástroje do svého setu, nebo třeba také The Advent & Industrialyzer, Miss Djax, nebo Joseph CapriatiZ českého výběru se na hlavní stagi objeví hlavně Nois, který představuje novou vlnu českých techno DJů.

Druhá aréna bude zaměřena na tech-house. Všem fanouškům této hudby se dostane více než přepychového obsazení stage. Arena 02, která spolupracuje s pražským klubem Radost FX promění stage v klubové prostředí, které nám přinese to nejlepší z vln klubového techna.
Jako hlavní tvář se představí Kaiserdisco, který bude mít v České republice premiéru. Aktuálně patří mezi jeden z nejvyhledávanějších projektů. Jako další je Jay Lumen, interpret pravidelně okupující přední příčky Beatportu. 
Z domácích jmen se o zábavu postavá Orbith, Subgate, nebo třeba Adam Cloud.

 

 

Poslední stage nazvaná Minimal people už ve svém názvu prozrazuje své zaměření, a tím je techminimal a minimal. Tento koncept se už minulý rok dočkal výborných ohlasů, a právě proto je line-up mnohem více obohacen, než v předchozím roce.  Výbornou show určitě předvede Dominik Eulberg, držitel několika ocenění a umělec, který se nechává inspirovat přírodou. A dále také André Galluzzi, či CallBoy.

Festival pro fanoušky chystá i spoustu dalších změn jako jsou hliníkové konstrukce, propracovanější prvky, rozsáhlé videoplochy i lasershow. Vstupenky je možno sehnat za 599 Kč, cena se bude stále zvyšovat.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.