20.10.2019 11:00

Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 Britský zpěvák Bruce Dickinson přijede v pátek 25. října do České republiky. V pražském O2 universu představí svou autobiografickou knihu What Does This Button Do?, která vyšla v roce 2017. Český překlad zatím neexistuje. Dickinson v ní popisuje svůj život od dětství až do současné doby. Vypráví o svých hudebních začátcích, vzestupu s Iron Maiden, ale také o svých dalších koníčcích - letectví, historii, šermu, scénáristice či o vaření piva.

 

 

Během více než dvouhodinového večera hodlá Dickinson představit nejen knížku, ale i konkrétní historky ze života. Včetně těch, o kterých v knize nepíše. Ve druhé polovině vystoupení bude zpěvák odpovídat na dotazy publika. Česká republika je sice první zastávkou Dickinsonova knižního turné, podobné představení autobiografie ale už několikrát pořádal ve své domovské Velké Británii. Při svých vystoupeních, stejně jako v knize, nešetří vtipy, suchým britským humorem a sebekritikou. Své vyprávění často doprovází starými fotografiemi a videi. Na pódiu tak vzniká autentická stand-up komedie.

 

 

Zpěvák Bruce Dickinson se do kapely Iron Maiden dostal v roce 1981. Působil v ní až do roku 1993, kdy se vydal na sólovou dráhu. Turné skupiny využíval i k účasti na mezinárodních šermířských soutěžích v šermu kordem. Do Iron Maiden se vrátil v roce 1999 a působí u nich dodnes.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.