Jablečný koláč od Cartonnage exkluzivně v Akropoli Doporučený

Již 25. února se v pražském Paláci Akropolis zjeví mimozemští tvůrci české electro-popové scény Cartonnage. Držitelé ocenění časopisu Filter a nominací na hudební ceny TV Óčko a Anděl dají svým příznivcům ochutnat ze zbrusu nové nahrávky Apple Pie. Palácem se rozezní i remixy starších skladeb pražského dua, to vše za podpory hostů z formací Republic of Two a A Banquet.

Jablečný koláč od Cartonnage exkluzivně v Akropoli bandzone.cz

Vanda Choco a Armin Effenberger již druhým rokem sklízí sladké plody práce za své poslední album I´m Not Your Computer, které vyšlo v květnu 2011 pod mateřským labelem EArecords. Čeští Goldfrapp i tentokrát začarovali s osvědčenými elektronickými krabičkami, čímž propůjčili albu osvěžující 3D rozměr.

 

„I´m Not Your Computer je pokračováním našeho synth-popového příběhu. Synťáky, drum machiny, samplery, vokodéry a jiné hračky nám celý tři roky dělaly společnost. Byly chvíle, kdy se nám plkalo parádně a tyto okamžiky jsme zaznamenali. V elektronické hudbě je čas i prostor si s těmito hračkami povídat a poznávat je. Jsou vesmírný, stejně jako sexy,“ konstatují Cartonnage.


Před Vánoci také vypustili do éteru nový videoklip k singlu Don´t Stop, který se díky hlasování fanoušků probojoval do Zlaté Medúzy. Nadpozemskou show kromě zmíněné nahrávky v Akropoli dotvoří i atraktivní projekce, avantgardní kostýmy či nová rytmická sekce v podání bratří-bubeníků Jiřího a Ondřeje Veselých.


Brány Paláce Akropolis se návštěvníkům otevřou úderem dvacáté hodiny. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 140 Kč v kavárně Paláce Akropolis, 170 Kč v sítích Ticketpro, na místě pak za 170 Kč.

Napsal(a):

Zanechat komentář