úterý, 13 listopad 2012 05:05

Lacuna Coil: Náprava odloženého koncertu se koná o víkendu

Napsal(a)
Lacuna Coil Lacuna Coil pořadatel Obscure Promotion

Italská gothic/alternativně-metalová formace Lacuna Coil v rámci turné Dark Legacy 2012 zahraje v Praze a v Bratislavě. Kapela vyjela světu představit své nové, řadově šesté studiové album Dark Adrenaline.

Pod vedením producenta Davida Gilmoura se Lacuna Coil představí publiku agresivnějším hudebním projevem než doposud a podle ukázek nutno říci, že mnohem lepším. Album tím pádem získalo mnohem více na energii, kterou kapela hodlá přenést i na pódia. Máme se tedy rozhodně na co těšit. Pódium při obou koncertech zahřejí kalifornští This Is She svým electric-rockem.
 


Kapela funguje již od roku 1994, ale několikrát se od té doby přejmenovávala. Jako Lacuna Coil ji vídáme od roku 1997, kdy členové podepsali smlouvu s Century Media's. Stylem hudby se řadí k formacím Evanescence nebo Within Temptation. Hrají ve složení Cristina Scabbia (zpěv), Andrea Ferro (zpěv), Cristiano Migliore (kytara), Marco Biazzi (kytara), Marco Coti Zelati (baskytara), Cristiano Mozzati (bicí).

Přehled

 • Název akce: Lacuna Coil - Dark Legacy 2012
 • Datum: sobota, 17 listopad 2012
 • Místo: Futurum Praha
 • Cena: 645 Kč

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 16. 8. 2019 Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 16. 8. 2019

  Prostřední den festivalu Rock Heart pokračoval se spoustou zajímavostí.

 • Foto: Metallica, Letiště Letňany, Praha, 18. 8. 2019 Foto: Metallica, Letiště Letňany, Praha, 18. 8. 2019

  V neděli večer zahrála v pražských Letňanech v rámci světového turné WorldWired Tour legendární Metallica. Na tuto show dorazilo více jak 70 tisíc fanoušků tvrdé muziky a ani my jsme u toho nemohli chybět. Ještě před samotným vystoupením Metallicy se divákům v roli předskokana představily dvě severské kapely. Norská hardcorová skupina Bokassa a švédská heavymetalová skupina Ghost.

  Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto vyprodaného koncertu.