Vytisknout tuto stránku

Lednový Climax láká na neokoukaná jména do Roxy

První Climax roku 2012 proběhne v pražském Roxy v sobotu 28. ledna a společně s rezidentem Chrisem Sadlerem vystoupí DJs, které fanoušci Climaxu v ROXY ještě neměli šanci slyšet.

DJ NEO DJ NEO Zdroj: pořadatel koncertu

Konkrétně to budou jeden z ve světě nejznámějších českých DJs a producentů DJ NEO, který v Roxy společně s Chrisem Sadlerem pokřtí svůj nový singl Facebook Lover a zástupce serveru superdance.cz DJ Vichy. Trio hvězdných jmen s bohatými zkušenostmi z parties v tuzemsku i zahraničí pak – stejně jako v listopadu a prosinci – doplní Mr. Roquentin, který bude mít již tradičně pod palcem chill out.

 

 

„Chtěli jsme s Neem tento Climax pojmout jako křest jeho nového singlu Facebook Lover. Já osobně jsem se postaral o jeden z remixů, stejně tak jako jsem již v minulosti remixoval jeho singl s Martinou Balogovou Just Another Crack, takže dává smysl, že bychom si spolu i zahráli. DJ NEO bude se svým funky a vokal housem dokonalým rozjezdem lednového Climaxu,“ říká Chris Sadler, jehož party Climax je nejdéle fungující klubovou nocí v historii české taneční scény.

 

Čtyřiatřicetiletý NEO, vlastním jménem Zdeněk Krejčíř, je považován, nejen na domácí scéně, za respektovanou personu. Jeho tracky vycházejí na prestižních světových labelech jako Subliminal Records, Vendetta, Kontor nebo Ministry Of Sound a během své kariéry už si zahrál po boku takových hvězd jako David Guetta, DJ Tiësto, David Moralles či Bob Sinclair.

 

Ceněný nejen doma, ale i v zahraniční je také pro svou autorskou tvorbu. Jeho debut Nobody Faq With Jesus (2002) ocenil časopis Xmag jako vůbec nejlepší české taneční album. Přízni kritiků i fanoušků se ale těší i jeho další desky Alboom (2005), Heartbreak Club (2007) a Victory (2009), na níž NEOvi hostovaly hvězdná housová vokalistka Jocelyn Brown, Nicole Jenkinson nebo Soraya z Ministry Of Sound.

 

 

Svými nejnovějšími singly pak NEO dokazuje, že udržet se v první lize mu jde stále se stejnou energií a invencí jako kdysi. Totéž se pak dá říct i o druhém hostu lednového Climaxu, DJovi Vichym. Zástupce serveru Superdance.cz hraje už od roku 1998. Se svými sety, které se pohybují na pomezí house, electro a progressive a je pro ně typická nakažlivá pozitivní energie, už se představil ve všech významnějších klubech v ČR. Znát ho můžete ale také jako jednu polovinu dua Ivan M. Sax & DJ Vichy, které tvoří se saxofonistou Ivanem Myslikovjanem, s nímž si mj. zahrál i na francouzském filmovém festivalu v Cannes.

 

„S Vichym hrávám docela často. Je opravdu hodně vytížený, což něco vypovídá o jeho talentu. Je univerzální, hudba kterou hraje baví nejen lidi, ale jak je vidět, tak i jeho osobně, což je klíčem k úspěchu. Nevím o tom, že by někdy v minulosti v ROXY hrál. Stejně jako NEO by tak mohl být pro příznivce Climaxu něčím novým a neokoukaným,“ láká na první Climax roku 2012 Chris Sadler.

 

Párty startuje v pražském klubu Roxy 28. ledna v 22 hodin. Vstupenky koupíte přímo na místě za sympatických 100 kč.

 

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Tomáš Pekárek