Bek Ofis míří se svými pop-rockovými počiny do Futura Doporučený

Na předposlední den měsíce zamilovaných, 30. května, se v pražském klubu Futurum chystá vystoupení skupiny Bek Ofis. Usměvavá a pozitivní energií vždy nabitá partička se v takovém prostředí stává již klasikou. A klasiku lze v tomto případě chápat jako stoprocentní a ověřenou zábavu.

Pražští Bek Ofis Pražští Bek Ofis Zdroj: facebook.com

Bekáči, kteří jsou stále držiteli titulu Vítěz YoutubeFestu, vstupují do druhé dekády svého fungování a moc dobře vědí, jak pobláznit dav. Použijí k tomu jak starší a profláknuté hity typu Náhradník, nebo novinky, které si chystají posledních několik měsíců. Za všechny jmenujme singl Bůh ví.

 

 

Na své si přijdou zejména milovníci kvalitního pop-rocku s příchutí elektra.„Pokud máte pocit, že Chris Martin někdy až moc kňourá, Depeche Mode jsou jen strohá elektronika, u Keane postrádáte kytary a Bonovy brýle vám připadají příliš oranžové, budete milovat Ising," řekl kdysi moudrý člověk a měl pravdu. Celé hudební osvěžení pro návštěvníky zajistí totiž i další vystupující, skupiny Ising a Zima. Hudební večírek odstartuje ve 20 hodin.

Další informace

  • Název akce: Ising - Bek Ofis - Zima
  • Datum: čtvrtek, 30 květen 2013
  • Místo: Futurum Music BarPraha
  • Cena: 90 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>