Iva Bittová se představí na festivalu ImproEvents Prague Doporučený

Inspirativní a žánrově nezařaditelná zpěvačka Iva Bittová, fenomenální tanečník David Zambrano a neúnavná propagátorka improvizace K. J. Holmes, se poprvé společně setkají 5. a 6. června na jevišti Studia ALTA.

Iva Bittová Iva Bittová Zdroj: 2media.cz

Iva Bittová, jíž vydavatelství Animal Music nedávno vydalo album Zvon, má v Davidu Zambranovi velkého obdivovatele. Není tedy náhodou, že zrovna její hudba v minulosti doprovázela hned několik jeho projektů. Když jí tedy zavolal s otázkou, zda by se s ním nechtěla potkat na jevišti, dala Iva svou odpovědí Why Not? nevědomky i název celému představení, které se uskutečnilo v září 2011 v Berlíně.

 

 

Červnové pražské vystoupení nese název TRI-O, jelikož k Ivě a Davidovi se přidala newyorčanka K.J.Holmes. A právě TRI-O bude vyvrcholením festivalu taneční a divadelní improvizace ImproEvents Prague 2013, který se v holešovickém Studiu ALTA koná již počtvrté, tentokrát za podpory města Prahy, Ministerstva kultury a americké nadace New York Live Arts.

„Cílem festivalu je především poskytnout českým profesionálním umělcům a odborné i laické veřejnosti hlubší vhled do soudobé zahraniční tvorby v oblasti improvizace,“ vysvětluje jedna ze zakladatelek festivalu Hana Chmelenská. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na pokladně Studia ALTA.

Další informace

  • Název akce: Iva Bittová na ImproEvents Prague
  • Datum: středa, 05 červen 2013
  • Místo: Studio ALTAPraha
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>