14.07.2013 22:51

Ke$ha bude mít v Praze ryze československé předskokany

Pořadatelé blížícího se pražského koncertu americké zpěvačky KE$HY prozradili dalšího interpreta, který doplní žánrově rozmanitý trojlístek předskokanů, jejichž úkolem bude správně rozehřát publikum holešovického klubu SaSaZu.

Již ve čtvrtek 18. července se na tomto místě představí slovenská zpěvačka Mista, vlastním jménem Soňa Kurucová, jejíž singl Feel the Breeze mnozí určitě znáte. Aby také ne, vždyť v T-Music chart právě okupuje dokonce první místo a nevypadá to, že by v nejbližší době padl mimo medailové příčky.

Dalším, již dříve potvrzeným vystupujícím, bude Raego. Tento český rapper a zpěvák, jenž jako raketa vystřelil mezi české facebook a youtube celebrity hity jako Ty a Já, Jediný co mám, Nahoru, nebo Vodopád má na své youtube stránce momentálně již přes 65 tisíc odběratelů a téměř 22 milionů zhlédnutí.

 

 

Aktuálně ohlášeným přírůstkem se stal ONdray, tedy DJ rádia Evropa 2 Ondřej Vodný. ONdray zablesknul na naší hudební scéně hitem Can't Get You, jímž zaujal přední příčky českých i slovenských hitparád a na youtube si jej během čtvrt roku pustilo více než milion obdivovatelů taneční muziky.

Americká zpěvačka KE$HA vystoupí v klubu SaSaZu ve čtvrtek 18. července od 20 hodin. Vstupenky k sehnání v síti Ticketpro a v prodejnách Bontonland za cenu od 990 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.