Ke$ha bude mít v Praze ryze československé předskokany

Pořadatelé blížícího se pražského koncertu americké zpěvačky KE$HY prozradili dalšího interpreta, který doplní žánrově rozmanitý trojlístek předskokanů, jejichž úkolem bude správně rozehřát publikum holešovického klubu SaSaZu.

Americká  zpěvačka a skladatelka Kesha Americká zpěvačka a skladatelka Kesha Zdroj: keshasparty.com

Již ve čtvrtek 18. července se na tomto místě představí slovenská zpěvačka Mista, vlastním jménem Soňa Kurucová, jejíž singl Feel the Breeze mnozí určitě znáte. Aby také ne, vždyť v T-Music chart právě okupuje dokonce první místo a nevypadá to, že by v nejbližší době padl mimo medailové příčky.

Dalším, již dříve potvrzeným vystupujícím, bude Raego. Tento český rapper a zpěvák, jenž jako raketa vystřelil mezi české facebook a youtube celebrity hity jako Ty a Já, Jediný co mám, Nahoru, nebo Vodopád má na své youtube stránce momentálně již přes 65 tisíc odběratelů a téměř 22 milionů zhlédnutí.

 

 

Aktuálně ohlášeným přírůstkem se stal ONdray, tedy DJ rádia Evropa 2 Ondřej Vodný. ONdray zablesknul na naší hudební scéně hitem Can't Get You, jímž zaujal přední příčky českých i slovenských hitparád a na youtube si jej během čtvrt roku pustilo více než milion obdivovatelů taneční muziky.

Americká zpěvačka KE$HA vystoupí v klubu SaSaZu ve čtvrtek 18. července od 20 hodin. Vstupenky k sehnání v síti Ticketpro a v prodejnách Bontonland za cenu od 990 korun.

Napsal(a):

Zanechat komentář