29.04.2013 7:00

Will.i.am splnil slibované, přišel s celým albem

Will.i.am, který se celosvětově proslavil jako frontman kapely The Black Eyed Peas, vypustil v pondělí 22. dubna do světa svou očekávanou desku s názvem #willpower. Mnout ruce si může každý, komu se díla tohoto všestranně nadaného hudebníka líbí.

Vést souběžně kariéru sólového hudebníka bývá pro členy tak významných kapel jako Black Eyed Peas ošemetné. will.i.am to však pojal vyloženě světově a na svých singlech spolupracuje s těmi nejznámějšími interprety, jací vás mohou napadnout. V minulém roce například vydal povedený song T.H.E. (The Hardest Ever), kde mu sekundovala Jennifer Lopez s Mickem Jaggerem, loni v létě pro změnu zazářil společně s Evou Simons v songu Is This Love. Aktuálně svoji výjimečnou pozici na hudební scéně potvrzuje fantastickou taneční záležitostí Scream & Shout, kam si pozval Britney Spears.

 

 

A podobně pestré bude i celé album #willpower, které bude v základní verzi obsahovat celých šestnáct písní. Kromě již zmíněných interpretů je možné těšit se například na společné songy s Lil Waynem, Diddym, Chrisem Brownem, Miley Cyrus, Skylar Grey, Nicole Scherzinger nebo Justinem Bieberem. A právě poslední zmiňovaný hraje hlavní roli i ve zbrusu novém singlu will.i.ama s názvem thatPOWER, který útočí na evropský rádiový éter.

Album #willpower, na kterém je možné nalézt několik will.i.amových nedávných hitů, ale i obrovskou porci nové taneční a elektronické hudby, vyšlo pod hlavičkou labelu Universal Music.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.