Will.i.am splnil slibované, přišel s celým albem

Will.i.am, který se celosvětově proslavil jako frontman kapely The Black Eyed Peas, vypustil v pondělí 22. dubna do světa svou očekávanou desku s názvem #willpower. Mnout ruce si může každý, komu se díla tohoto všestranně nadaného hudebníka líbí.

will.i.am will.i.am Zdroj: facebook.com

Vést souběžně kariéru sólového hudebníka bývá pro členy tak významných kapel jako Black Eyed Peas ošemetné. will.i.am to však pojal vyloženě světově a na svých singlech spolupracuje s těmi nejznámějšími interprety, jací vás mohou napadnout. V minulém roce například vydal povedený song T.H.E. (The Hardest Ever), kde mu sekundovala Jennifer Lopez s Mickem Jaggerem, loni v létě pro změnu zazářil společně s Evou Simons v songu Is This Love. Aktuálně svoji výjimečnou pozici na hudební scéně potvrzuje fantastickou taneční záležitostí Scream & Shout, kam si pozval Britney Spears.

 

 

A podobně pestré bude i celé album #willpower, které bude v základní verzi obsahovat celých šestnáct písní. Kromě již zmíněných interpretů je možné těšit se například na společné songy s Lil Waynem, Diddym, Chrisem Brownem, Miley Cyrus, Skylar Grey, Nicole Scherzinger nebo Justinem Bieberem. A právě poslední zmiňovaný hraje hlavní roli i ve zbrusu novém singlu will.i.ama s názvem thatPOWER, který útočí na evropský rádiový éter.

Album #willpower, na kterém je možné nalézt několik will.i.amových nedávných hitů, ale i obrovskou porci nové taneční a elektronické hudby, vyšlo pod hlavičkou labelu Universal Music.

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>